Změna účesu, která vás omladí? Nechte se inspirovat Dagmar Havlovou

Také ve vás slunné počasí evokující blížící se jaro probouzí touhu po změně? Pokud ano, tak co vyzkoušet malou změnu účesu, která vám dodá šmrnc a opticky ubere několik let? Nechte se inspirovat bývalou první dámou a herečkou Dagmar Havlovou, která tuto změnu podstoupila a nyní vypadá fantasticky.

Svěřte se do rukou profesionálů

Ačkoliv na YouTube najdeme nespočet videí a postupů, jak vytvořit nový účes z pohodlí domova, doporučujeme změnu účesu raději vsadit do rukou profesionálů. Těm totiž rukama projde mnoho žen různého věku, jsou pravidelně školeni a moc dobře vědí, jaký střih vlasů by vám mohl slušet.

Konec konců, k oživení účesu kolikrát stačí jen prosvětlit pár pramínků podél obličeje a vaše nové a „mladší“ já je hnedka na světě.

Dlouhé mikádo teď frčí

Nemůžete se rozhodnout, jestli chcete spíše dlouhé nebo krátké vlasy? Jako skvělý kompromis pro vás může být dlouhé mikádo. To je nyní trendy a patří k nejoblíbenějším střihům vůbec.

Díky ideální „střední“ délce vlasy dle potřeby schováte do drdolu či vyčesaného culíku a naopak volné natočené prameny vlasů mohou být rafinovanou třešničkou na dortu každého vašeho outfitu!

A právě do střihu dlouhého mikáda se rozhodla jít také Dagmar Havlová. Její kadeřník střih ještě navíc vyšperkoval!

Talentovaný kadeřník ubral herečce více jak deset let

Manželka zesnulého prezidenta Václava Havla oslaví 22. března své 69. narozeniny. Blížící se sedmdesátka si žádala změnu účesu. Dagmar totiž dlouhá léta nosila vyfoukané krátké vlasy.

Co se týče barvy, střídala zrzavou s přirozenou blond, která se u ní v posledních letech ustálila. Nutno podotknout, že právě tento medový odstín blond jí sluší nejvíce, co říkáte?

Svůj nový účes svěřila herečka do rukou kadeřníka Jiřího Hrabala. Ten využil výrazných rysů jejího obličeje a velkých hnědých očí, k vytvoření delší ofiny, která jí velmi omladila.

Decentní ofina skvěle ladí nejen s barvou vlasů, ale i delším střihem mikáda. Velkou výhodou je, že jí můžete nosit na různé způsoby a přesto výsledek bude vždy stejný – budete mladší o několik let, podobně jako paní Havlová.

Jak se vám nový účes bývalé první dámy líbí? Souhlasíte s námi, že paní Dagmar neskutečně omládla?


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.