Converse přivolává jaro s kolekcí Stronger Together

Patří k nejoblíbenějším značkám volnočasových bot, které jsou natolik ikonické, že jsou in už po desítky let. Každá sezóna se u Converse slaví jinak. Letošní jaro značka představila kolekci, která nese jasné poselství: Stronger Together. Converse v barevném provedení má za cíl probudit v nás jaro.

Dříve boty na sport, nyní stylové boty třeba k šatům

Značka Converse slaví v módním průmyslu úspěchy už od roku 1908. Zakladatel značky Marquis Mills Converse chtěl navrhnout obuv, která se bude nosit po celý rok, bude nadčasová a přesto odlišná od obyčejných tenisek.

V době založení značky začal být ve Spojených státech stále více oblíbený basketbal, který byl pro značku velkou inspirací. Vznikly tak první boty, které se nosí dodnes – All Stars.

We are stronger together

Converse jsou oblíbené nejen u mužů, ale i u žen. Aby se zejména ženy cítily s obuví Converse výjimečně, přišla obuvnická značka s kolekcí Stronger Together.

Kolekce má upozornit na pevná celoživotní přátelství a navázání hlubších vztahů. Boty se tak mohou stát symbolem přátelství s nejlepší přítelkyní nebo sestrou. Podobně jako bývají náramky přátelství, i nové Converse boty nesou své poselství.

Jarní barvy podtržené jemným kvítím

Vybírat můžete z nízkých i vysokých tenisek. V kolekci se objevují jarní pastelové barvy jako je zelená, lila nebo modrá. Všechny „conversky“ ze svěží kolekce Stronger Together jsou zdobené jemným kvítím, ať už jako potisk nebo výšivka.

Modely z této kolekce jsou ovšem něčím výjimečné. Na vnitřní straně jazyka najdete detail v podobě jména kolekce. Levá bota zdobí nápis „we are“, pravá pak velkými písmeny „STRONGER TOGETHER“. Stejně jako levá bota nemůže být bez pravé. Ani vy nemůžete být bez své nejlepší přítelkyně.

Foto: Converse


Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.