Co nosit zkraje roku 2022? Vytáhněte ze skříní pruhované svetry. Slaví velký návrat

Vzory jsou osvěžujícím prvkem každého šatníku. Jejich móda se velmi rychle mění, přesto existuje jeden typ, který prakticky nestárne a bude jednoznačně v kurzu i v roce 2022. Jsou to nesmrtelné pruhy a proužky, které obzvlášť vyniknout na svetrech!

Pruhovaný svetr je hitem sezóny 2022

Pruhy jsou mimořádně lichotivé. Pokud chcete vypadat štíhleji, volte vertikální provedení. Jestliže je využijete na kalhotách a sukních, prodlouží vám postavu.

Začlenit tento vzor můžete i do šatníku pro ryze aktuální období. Svetry v různých podobách unosíte ještě teď v zimě, vzdávat se jich však nemusíte ani s nástupem jara. Rozhodně se přitom nemusíte bát, že v pruhovaném svetru budete působit, jako byste si vyšla ven v pyžamu. Svetr působí velmi stylově.

Klasikou je hlavně svetr s horizontálními pruhy v černobílém provedení. Tuhle nesmrtelnou kombinaci už stačí jen zopakovat i na spodním dílu a elegantní outfit pro každodenní nošení je na světě. Černobílý svetr vypadá perfektně k sukni i ke kalhotám.

Svetr s modrobílými pruhy vám zase dodá nádech francouzského šarmu. Unosíte ho i k „obyčejným“ tmavě modrým džínám. Takové spojení si navíc přímo říká o červený akcent, kterým mohou být červené lodičky a samozřejmě pro šik Pařížanky neodmyslitelná rudá rtěnka.

Proužky ovšem nemusí být tvořeny jen odlišnou barvou. Zkuste trendy vzorování tvořené texturou.

Svetry nejsou jen do zimy

I když se vám možná zdá, že móda zkrácených svršků postrádá v podzimním a zimním počasí smysl, můžete si ji dovolit, pokud podlehnete dalšímu současnému trendu – džínám s vysokým pasem. V módě posledních let jsou i tzv. mom jeans, tedy kalhoty s vysokým pasem a rovnými nohavicemi. Pakliže vám tedy nevyhovuje navracející se éra „bokovek“, máte šanci.

Kdo se jednou zamiluje do svetrů, nechce se jich vzdát. Vedle klasických pletenin by ve vašem šatníku neměl chybět rozhodně ani lehoučký cardigan. Tento dlouhý svetr nejčastěji nemá žádné zapínání a slouží jako další vrstva, kterou přehodíte přes tričko.

Jde o elegantní řešení, díky kterému vám nebude zaručeně zima během chladnějších letních večerů. Oblíbené svetry tak nemusíte hluboko do skříně uklízet prakticky v žádném ročním období.

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments