Bleskové účesy, které zvládnete během několika minut

Nestíhám, nestačím, nestihnu to, nesvačím… pro některé jen text písničky, pro jiné každodenní realita. Snad každá z nás chce mít krásný účes, ale málokdo má trpělivost a čas na hodinové vytváření něčeho, co ve výsledku ani nebude držet. Naštěstí máte nás! A my pro vás máme tipy na bleskové účesy, kde výsledek je zaručen a zaberou vám pouze pár minut. Tak jdeme na to.

Rychlé vlny podle Jitky Nováčkové

Miss České republiky a známá modelka Jitka Nováčková uspěla nejen na mole, ale aktivně působí i na Instagramu. Už jste viděli její video, jak docílit krásných vln i bez horkého vzduchu? Jak na to?

K tomuto triku vám postačí kupříkladu pouhý pásek od županu. Vlasy kolem pásku stačí obmotat, nafixovat gumičkou a takto ponechat pár hodin, nebo přes noc. A je to! Na naši kulmu se díky této vychytávce už jen práší ve skříni. Věříme, že to budete mít stejně.

Copánek jako oživení jednoduchého účesu

Obyčejné stažení vlasů do culíku zná každá z nás. Jde o každodenní rychlý účes, díky kterému nám vlasy nepřekáží v obličeji. Určitě už jste přemýšlely nad tím, jak tento superrychlý účes nějak vylepšit, aby působil originálně, vkusně a elegantně. Tajnou zbraní je copánek! Stačí uplést copánek po jedné straně a poté i se zbytkem vlasů stáhnout do culíku – ať už nízkého nebo vysokého. A paráda je na světě.

Gumičková mánie

Pokud chcete jedinečný účes a máte po ruce pár gumiček navíc, pak je následující účes pro vás jako stvořený. Postup je opět rychlý a jednoduchý. Vlasy sčešte dozadu a postupně vytvářejte malé culíky. Tajemství spočívá v tom, že oblasti mezi jednotlivými gumičkami uvolníte či jemně natupírujete. Pak už jen stačí uvolnit jemné pramínky podél obličeje a zakončit lakem na vlasy, aby celý účes vydržel po celý den. A je to!

Foto: Unsplash