Beauty tipy a rady jsou super a nikdy jich není dost. V každém oboru platí, že nejlepší rady jsou od odborníka, který má danou metodu vyzkoušenou a zároveň jsou na něm vidět očekávané výsledky. Konkrétně pak v oblasti krásy a zdravého životního stylu spojeného se štíhlou postavou je nejlepší přijímat cenné rady od modelek, které jsou ve svém oboru expertkami. Mezi ně řadíme zaručeně modelky ze stáje Victoria’s Secret.

Každá z nás viděla alespoň upoutávku na přenádhernou show plnou ještě nádhernějších žen. Tyto ženy jsou naštěstí pro nás sdílné a ochotné se s námi o svá tajemství krásného těla a dokonalé pleti podělit.

Tipy na vlasy

Adriana Lima si nemůže vynachválit masku z avokáda, kterou si na vlasy aplikuje několikrát týdně. Její vlasy jsou díky avokádu krásně hebké a lesklé. Vyzkoušejte tento beauty tip i vy. Na internetu je nespočet receptur, díky kterým si i vy doma snadno vytvoříte masku s podobnými účinky.

Detox na krásu

Miranda Kerr a Romee Strijd vám poradí jak nejlépe započít váš den. Samozřejmě v rámci zdravého životního stylu jednině s detoxem. Každé ráno modelky doporučují pít horkou vodu s vymačkanou šťávou z citrónu.

Citrón, svým obsahem bohatý na vitamín C, vám posílí imunitní systém a zároveň budete lépe chráněni před nachlazením. Teplá voda má vlastnost stimulovat trávicí proces, neboť svou teplotou nezpůsobí žaludku teplotní šok. Citrónová šťáva navíc pomáhá i v očistě jater – podporuje tvorbu žluči nezbytnou pro zdravé zažívání.

Krásná pleť díky ledu

Jasmine Tokes prozradila svůj každodenní rituál před spaním, který jí pomáhá více než jakýkoliv krém. Tímto tajemstvím je kostka ledu, kterou modelka projíždí po pleti dokud neroztaje. Tato ledová vychytávka pomáhá zaručeně zmenšovat a stahovat póry.

Minerální voda

Josephine Skriver si svou pleť osvěžuje minerální vodou, která ji dokonale osvěží. Nejvhodnější je použít cestovní rozprašovač, který se vejde do kabelky.

Foto: Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze