Basic trička jako základ šatníku. Outfit s nimi postavíte během okamžiku

Existuje několik stálic v šatníku každé ženy a obyčejné tričko mezi ně rozhodně patří. S jeho pomocí totiž vytvoříte parádní look skoro bez práce. Basic tričko si totiž rozumí prakticky s jakýmkoli dalším kouskem z vaší skříně.

Ne vždy máme náladu složitě vymýšlet, co si vzít na sebe. A jsou dny, kdy nestíháme a potřebujeme stylový outfit, ve kterém se budeme cítit dobře a neuřízneme si ostudu. Právě proto se vyplatí mít po ruce minimálně jedno basic tričko. Na první pohled obyčejné, ale dokážete s ním hotové divy!

Když si nevíte rady, vymyslí to za vás

My ženy jsme sice mistryně ve vymýšlení parádních looků a outfitů, ve kterých vypadáme naprosto božsky. Co když ale máte den blbec, náladu pod psa a k tomu všemu ještě tak málo času, že opravdu nestíháte vymýšlet složité kombinace? Přesně tohle je ta chvíle, kdy zkrátka chcete mít v záloze basic tričko.

Když si totiž s outfitem nevíte rady, vymyslí to za vás. Ať už si k němu totiž vezmete cokoli, neuděláte chybu. Je to sázka na jistotu – rozhodně ne volba z nouze, ba naopak!

Chceme-li svůj outfit směřovat k volnějším příležitostem, volíme basic trička v nesmrtelné kombinaci s džíny a teniskami a máme vystaráno. Chceme-li naopak působit seriózněji, vyplatí se sáhnout například po pouzdrové sukni se sáčkem přes basic tričko a elegantní look máme na světě.

Bílá, černá, šedá…

Absolutní klasikou je černé a bílé tričko. Bez potisku, nápisu nebo jiné srandy, prostě jen tak obyčejné a přesto stylové a nadčasové. Chce to jen umět s ním správně pracovat. Ani další barvy ale rozhodně nelze zatracovat. I šedé basic tričko bude vypadat skvěle například s dobře padnoucími džíny. Nebojte se ale ani jiných barev – co třeba vínová, růžová, broskvová nebo jemně béžová?

Co k němu?

Cokoli. A to myslíme smrtelně vážně. Basic tričko si dokáže poradit s jakoukoli výzvou, ať už to bude pouzdrová sukně a k tomu lodičky nebo vaše oblíbené džíny a na nohou tenisky.

Obyčejně neobyčejné tričko si sedne i s džínami, když sáhnete po prodloužené délce, můžete si ho vzít i k legínám. Celý outfit pak teď na jaře můžete doplnit o kožený křivák, džínovou bundu nebo vestu, když se počasí umoudří a zahřeje vás sluníčko.Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

sarkakrausova

Mojí vášní je móda a krása. Řídím se heslem, že každá žena by o sebe měla pečovat, bez ohledu na to, jaké míry jí příroda nadělila. Každá jsme krásná!