Každý dámský šatník by měl obsahovat základní výbavu, do které můžeme zařadit dobře padnoucí džíny, elegantní košili, slušivé sako nebo obyčejné tričko. Co zde rozhodně nesmí chybět, je top s dlouhým rukávem. I ten má v našich šatních skříních své místo.

Ale jaký top si vybrat, když jich je tolik a vám se nelíbí jen jeden, ale třeba hned tři nebo ještě více? Rada je jednoduchá: mějte je po ruce všechny, ať mezi nimi můžete vybírat!

Obyčejná klasika se nejsnáze kombinuje

Když ráno nechcete nic řešit a potřebujete na sebe rychle něco hodit, ale zároveň chcete mít jistotu, že to nebude úplně přes čáru, vyplatí se mít v záloze obyčejný top v klasické barvě. S ním nikdy nic nezkazíte a vzít si ho můžete prakticky k čemukoli.

Odhalená záda vypadají smyslně

My ženy na sebe chceme strhávat pozornost a líbí se nám, když si nás muži všímají. Proč je trochu nepoškádlit pěkným topem se smyslně odhalenými zády? Jak je známo, holá kůže na může funguje a takový top je sice svůdný, ale pořád na úrovni.

Proužky nikdy nejsou nuda

Jestli nějaký trend nikdy nevyjde z módy, pak jsou to proužky. Vypadají dobře, jsou zajímavé a na topu vám určitě budou slušet.

Květinový vzor nás baví. I na topech

Líbí se vám květinový vzor? To je dobře! Objevuje se totiž i na topech,  kde si dokáže získat pozornost. Hodně výrazný květinový vzor je sice potřeba mít odvahu nosit, ale kdo se bojí, nesmí do lesa… tak proč nezkusit i nějaký takový kousek?

Kombinujeme outfity s topy s dlouhým outfitem:

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments