Basic top s dlouhým rukávem není jen pro starší ročníky. Univerzální kousek zkombinujete se vším

Každý dámský šatník by měl obsahovat základní výbavu, do které můžeme zařadit dobře padnoucí džíny, elegantní košili, slušivé sako nebo obyčejné tričko. Co zde rozhodně nesmí chybět, je top s dlouhým rukávem. I ten má v našich šatních skříních své místo.

Ale jaký top si vybrat, když jich je tolik a vám se nelíbí jen jeden, ale třeba hned tři nebo ještě více? Rada je jednoduchá: mějte je po ruce všechny, ať mezi nimi můžete vybírat!

Obyčejná klasika se nejsnáze kombinuje

Když ráno nechcete nic řešit a potřebujete na sebe rychle něco hodit, ale zároveň chcete mít jistotu, že to nebude úplně přes čáru, vyplatí se mít v záloze obyčejný top v klasické barvě. S ním nikdy nic nezkazíte a vzít si ho můžete prakticky k čemukoli.

Odhalená záda vypadají smyslně

My ženy na sebe chceme strhávat pozornost a líbí se nám, když si nás muži všímají. Proč je trochu nepoškádlit pěkným topem se smyslně odhalenými zády? Jak je známo, holá kůže na může funguje a takový top je sice svůdný, ale pořád na úrovni.

Proužky nikdy nejsou nuda

Jestli nějaký trend nikdy nevyjde z módy, pak jsou to proužky. Vypadají dobře, jsou zajímavé a na topu vám určitě budou slušet.

Květinový vzor nás baví. I na topech

Líbí se vám květinový vzor? To je dobře! Objevuje se totiž i na topech,  kde si dokáže získat pozornost. Hodně výrazný květinový vzor je sice potřeba mít odvahu nosit, ale kdo se bojí, nesmí do lesa… tak proč nezkusit i nějaký takový kousek?

Kombinujeme outfity s topy s dlouhým outfitem:Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.