Červená, fialová nebo hnědá – jaké barvy ovládnou letošní podzim?

Stejně jako se venku na stromech listí zabarvuje do všech možných (i nemožných) odstínů, zbarvuje se také oblečení, které pro sebe v tomto ročním období vybíráme. Podzim je bezesporu nejbarevnější částí roku a byla by škoda z toho nevytěžit maximum!

A jaké barvičky jsou letos na podzim v kurzu? Nikoho asi nepřekvapí, že zejména ty typicky podzimní, které se k tomuto období hodí jako ulité.

Foto: Unsplash.com

Červená vás nabije energií

Ohnivá červená určitě nesmí chybět na seznamu barviček, které právě teď na podzim zaručeně unosíte. Je to výrazný odstín, ve kterém vás jen tak někdo nepřehlédne, ale určitě se jí nebojte – ba spíše naopak, noste jí hrdě!

Červená barva je energická a energii ta prostřednictvím oblečení, botiček nebo doplňků dodá i vám. A to se na podzim hodí, protože na mnohé z nás dopadne typická únava, splín či dokonce „podzimní deprese“ a na chuti do čehokoli je to kolikrát znát. Oblečte se proto do červené a nabijte se pořádnou dávkou energie!

Nebojte se hnědé. Je elegantní a k podzimu patří

Jestli k podzimu patří nějaká barvička, pak je to bezesporu hnědá. Ta spadá mezi zemité barvy, které v tomto ročním období unosíte na nespočet způsobů, nemluvě o odstínech, v nichž na hnědou můžete narazit.

Hnědou nejčastěji nosíme na botách, ať už jsou to kozačky nebo oblíbené botky sahající ke kotníkům. Hnědá je také velmi žádaná na kabelkách, nebo na batůžkách, které jdou v poslední době stále více do módy a mnoho žen jim začíná dávat přednost před kabelkami. Zapomenout ovšem nesmíme také na oblíbené podzimní kabáty či parky v hnědé.

Fialová je elegantní a dodá vám šmrnc

Bez fialové si mnohé z nás podzim neumí představit. I tenhle odstín je v módě žádaný, protože si jej spojujeme s elegancí.

Fialovou unosíte například na lehčích kabátcích, které v toto ročním období zahřejí a dodají pohodlí. Nevyhýbejte se ani doplňkům laděným do tohoto krásného odstínu, parádně vypadají šátky, barety nebo čepice.

 


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.