Alexis Ren patří mezi mladé modelky, které už nepotřebují chodit po přehlídkách a prezentovat svoji krásu jen na molech. Díky svým možnostem a přístupu k moderním sociálním médiím patří ke zlaté generaci internetových modelek. Jak se do světa modelingu Alexis Ren dostala a jak zní její příběh?

Zviditelněna po boku Jay Alvareze

Na internetu můžeme denně potkávat „dokonalé páry“. Mladí, krásní a bohatí si užívají exkluzivního života v lokalitách o kterých se nám mnohdy jen sní. Přesně takový příběh prezentovala Alexis Ren po boku svého tehdejšího přítele a modelka Jay Alvareze.

Velice krásná a známá slečna z Instagramu do té doby příliš věhlasu nezískala a i když měla úctyhodný počet followerů na sociálních sítích, stále byla o pár krůčků pozadu za svými soupeřkami. Vztah s modelem Alvarezem a natáčení celé řady společných spotů a videí ale dokázalo mladou Alexis vystřelit na vrchol internetového modelingu. Z Alexis se postupem času stala jedna z nejlépe placených internetových modelek / influencerek.

Populární a oblíbená i po rozchodu

Jak se ale říká, nic netrvá věčně, a tak i navenek nesmrtelná pohádka mezi Alexis a Jayem potkala svůj konec. Moment, kdy pár oznámil svůj rozchod, nebyl žádným překvapením, protože v tu chvíli po internetu kolovaly desítky teorií a uniklých informací a hroutícím se vztahu mezi modely. Rozchod jako takový se tak stal veřejným tajemstvím.

Plavkové snímky a cesta na obálky časopisů

Sexy modelka tou dobou ale měla rozjetou vlastní kariéru, a tak se bez svého expřítele dokázala jednoduše obejít. V roce 2017 nafotila opravdu odvážné snímky pro časopis Maxim a dostala se dokonce i na titulní stranu.

Jen o rok později zveřejnila svojí vlastní sérii funkčního oblečení, a dokonce byla oceněna jako nováček roku sportovně módního časopisu Sports Illustrated Swimsuit.

Dle serveru Welthygorilla.com se nyní její jmění pohybuje okolo 3 milionů dolarů, zatímco Groovewallet.com zveřejnil odhad dokonce na 5 milionů dolarů, což v průměru odpovídá 100 milionům korun.

Jak se vám tato kráska líbí?

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz
Sledujte FashionMagazin.cz také na Google News!

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments