Alexis Ren patří mezi generaci veleúspěšných „internetových“ modelek. Ve 24 letech má na kontě okolo 100 milionů korun

Alexis Ren patří mezi mladé modelky, které už nepotřebují chodit po přehlídkách a prezentovat svoji krásu jen na molech. Díky svým možnostem a přístupu k moderním sociálním médiím patří ke zlaté generaci internetových modelek. Jak se do světa modelingu Alexis Ren dostala a jak zní její příběh?

View this post on Instagram

A post shared by Alexis Ren (@alexisren)

Zviditelněna po boku Jay Alvareze

Na internetu můžeme denně potkávat „dokonalé páry“. Mladí, krásní a bohatí si užívají exkluzivního života v lokalitách o kterých se nám mnohdy jen sní. Přesně takový příběh prezentovala Alexis Ren po boku svého tehdejšího přítele a modelka Jay Alvareze.

Velice krásná a známá slečna z Instagramu do té doby příliš věhlasu nezískala a i když měla úctyhodný počet followerů na sociálních sítích, stále byla o pár krůčků pozadu za svými soupeřkami. Vztah s modelem Alvarezem a natáčení celé řady společných spotů a videí ale dokázalo mladou Alexis vystřelit na vrchol internetového modelingu. Z Alexis se postupem času stala jedna z nejlépe placených internetových modelek / influencerek.

Populární a oblíbená i po rozchodu

Jak se ale říká, nic netrvá věčně, a tak i navenek nesmrtelná pohádka mezi Alexis a Jayem potkala svůj konec. Moment, kdy pár oznámil svůj rozchod, nebyl žádným překvapením, protože v tu chvíli po internetu kolovaly desítky teorií a uniklých informací a hroutícím se vztahu mezi modely. Rozchod jako takový se tak stal veřejným tajemstvím.

Plavkové snímky a cesta na obálky časopisů

Sexy modelka tou dobou ale měla rozjetou vlastní kariéru, a tak se bez svého expřítele dokázala jednoduše obejít. V roce 2017 nafotila opravdu odvážné snímky pro časopis Maxim a dostala se dokonce i na titulní stranu.

Jen o rok později zveřejnila svojí vlastní sérii funkčního oblečení, a dokonce byla oceněna jako nováček roku sportovně módního časopisu Sports Illustrated Swimsuit.

Dle serveru Welthygorilla.com se nyní její jmění pohybuje okolo 3 milionů dolarů, zatímco Groovewallet.com zveřejnil odhad dokonce na 5 milionů dolarů, což v průměru odpovídá 100 milionům korun.

Jak se vám tato kráska líbí?Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

sarkakrausova

Mojí vášní je móda a krása. Řídím se heslem, že každá žena by o sebe měla pečovat, bez ohledu na to, jaké míry jí příroda nadělila. Každá jsme krásná!