Adele opět zazářila. Tentokrát ne zpěvem, ale svými 3D zlatými nehty. Inspirujte se

Adele Laurie Blue Adkins, známá prostě jako Adele, je jednou z nejvýznamnějších zpěvaček na světě. Její silný hlas a emotivní texty písní ji katapultovaly na vrcholky hudebních žebříčků, a to nejen jednou. Ale tentokrát se nebudeme bavit o jejím hlasu, ale o něčem, co zpěvačku Adele nedávno dostalo do centra pozornosti – její nehty s působivou 3D aplikací.

Zlatý odstín je symbolem luxusu a bohatství, a Adele se rozhodla tento koncept přenést i do svého vzhledu. Na nedávných událostech a koncertech jsme ji mohli vidět s nehty, které působí tak ohromujícím způsobem, že se staly středem pozornosti fanoušků i médií. Tato 3D aplikace na nehtech zahrnuje složitý vzor, který vytváří dojem zlatých šperků, které na Adele jednoduše skvěle ladí.

Ikonka hudebního, ale i módního světa

Její módní styl se v průběhu let vyvíjel a měnil, ale zlatý odstín se stal stálicí. Adele má věci pod kontrolou, ať už na pódiu nebo na červeném koberci, a její nehty s 3D aplikací jsou výrazným příkladem toho, jak může drobný detail zvýraznit celý vzhled.

Tato nová módní vlna v oblasti „nail artu“, kterou Adele rozjela, inspirovala mnoho žen po celém světě. Nehty nejsou jen bezvýznamným doplňkem, ale mohou být skvělým způsobem, jak vyjádřit svůj osobní styl a vkus. Zlatý odstín a 3D aplikace jsou jen jedním z mnoha příkladů, jak můžete nehty proměnit v umělecké dílo na svých rukou.

Závěrem

Adele nezůstává stále stejná, ať už jde o její hudbu nebo vzhled. Její nehty s 3D aplikací jsou jen dalším důkazem toho, že zpěvačka zazáří ve všem, co podnikne. Její vkus a odvaha experimentovat s módou ji dělají jednou z nejzajímavějších osobností na hudební i módní scéně. Ať už je to na pódiu nebo na červeném koberci, Adele nás vždy překvapí a okouzlí svým stylem a vzhledem.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.