Zpěvačka Adele prozradila, jak se jí podařilo zhubnout 40 kilogramů. Zázračná dieta v tom ale nebyla

Zpěvačka Adele okouzlila hudební svět poprvé v roce 2008. Se svým debutovým albem ihned zaujala širokou veřejnost. Její mohutný hlas jakoby přesně pasoval k její korpulentní postavě. Adele zkrátka vynikala a rozhodně svou vizáží nepřipomínala hvězdy pop music. Člověk by ji tipnul spíše na hvězdu operní scény. Ale soudit dle vzhledu se nevyplácí. Adele se stala modlou a její kila navíc k ní prostě patřily a vlastně jí i slušely. Byla ale ve svém těle šťastná?

Adele zhubla 40 kilogramů bez jakékoliv diety

Lidé ve svém životě často hledají zkratky. Ať už ve snaze vydělat rychle a snadno peníze nebo třeba zhubnout. V 99 % případů ale zkratky nefungují. Za vším je tvrdá práce a vytrvalost. To je osvědčené tajemství úspěchu.

První snímky „nové Adele“ obletěly svět téměř před dvěma lety a světe div se, Adele je stále krásně štíhlá. Jo-jo efekt, jak se zdá, nenastal. Adele si totiž dokázala nastavit novou životní rutinu, která je evidentně udržitelná.

Rozhovor pro Vogue odhalil celé „tajemství“

Ještě než se Adele svěřila časopisu Vogue, jak se jí podařilo zhubnout neskutečných 40 kilogramů, světem médií se prohnaly „zaručené“ recepty na hubnutí dle Adele. Nejčastěji se hovořilo o metodě zvané „sirtfood dieta“. Ostatně, i česká média bez okolků přebírala tuto zaručenou informaci. Pravda je ale jinde.

„Za vším stála má úzkost“, vysvětlila v listopadovém rozhovoru pro britský Vogue. „Cvičením jsem se začala cítit mnohem lépe. Nikdy jsem se nesnažila cíleně hubnout, jen jsem se chtěla stát silnější a také trávit méně času s telefonem v ruce.“

„V podstatě jsem se stala závislou na cvičení. Nyní cvičím dvakrát až třikrát denně“. Adele zmínila, že se po ránu věnuje vzpírání a po večerech cvičí buď kardio, nebo boxuje, případně volí túry.

Vzhledem k pandemické situaci měla Adele najednou spoustu volného času, který jí můžeme jen závidět. Adele svůj volný čas nepromarnila a začala se věnovat sama sobě, což je jednoznačně pozitivní krok. Sama uznává, že její způsob hubnutí ovšem není dosažitelný pro většinu lidí. Ne každý má tolik volného času, jako Adele.

V rozhovoru Adele rovněž popřela jakoukoliv spojitost s tolik citovanou „sirtfood dietou“. Další ze lží, se kterou se Adele chtěla v rozhovoru vypořádat, byla touha po tzv. „revenge body“, neboli tělesná proměna s cílem dosáhnout pomsty. Pomsty někomu, kdo Adele ublížil. Snad pomsta ex-manželi, se kterým se rozvedla koncem roku 2019? … Nic podobného ale nebyla pravda. Pomsta nebyla motivací a dosažení „revenge body“ už vůbec nebyla cílem.

ZdrojePřihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.