Instagram se stal naší závislostí, vaší také? Virtuální svět s nespočtem krásných fotek znamená nekonečně mnoho inspirace. Přijde vám váš profil oproti ostatním nudný a naprosto obyčejný? Máme pro vás 5 tipů, jak mít skvělé fotky a být tak naprostým insta profíkem! 

Neopisujte!

Opisování testů známe ze školy snad všichni. Na Instagramu takové opisování ale neprojde. Nesnažte se kopírovat instagramové blogerky, modelky, ani celebrity. Buďte sama sebou a inspiraci jen sbírejte. Jste nekonečný smíšek a všichni to o vás vědí? Nehrajte si na sexy špulení a zkrátka sdílejte fotky, na kterých jste to opravdu vy.

Sluníčko jako největší pomocník

Sluníčko je parťák! Fotografie jsou více barevné, ostré a pokud máte aspoň trochu lepší foťák, můžete si hrát se slunečními paprsky, které dopadají všude kolem vás (a i na vás – ať žijí selfie!).

Spontánní nápady jsou předností!

Máte představu na dokonalou fotku, ale tento nápad se schovává zatím jen u vás v hlavě? Tyto spontánní nápady a myšlenky bývají ty nejlepší a nejúspěšnější! Pokud to nepřekročí hranice bezpečnosti a při focení by vám hrozilo nebezpečí (viz nápady focení na skále apod.) zkoušejte vše (ne)možné! Možná fotka nebude tak dokonalá, jako byla ve vaší představě, ale naštěstí není nic, co by šikovný program na úpravu fotek nenapravil. Dobrý nápad má přednost!

CRAZY!

Chcete zaujmout a vyčnívat z davu? Nejlepším řešením je být totálně crazy! Zapomeňte na nudné pózy na dovolené v sexy plavkách, trochu se odvažte – skákejte, dělejte šílené obličeje, zkrátka dělejte blbosti. Takové focení vás bude mnohem více bavit.

Momentky!

Amen! Momentky jsou nejlepší fotky, a to vždycky! Nenucené úsměvy, výrazy, které vypovídají o dané situaci, úhel světla, který se snažil a nesnažil něco zachytit. Na takových fotkách budete působit přirozeně a opravdově. A věřte tomu, že takové fotografie budou na vašem profilu ty nejoblíbenější.

Foto: Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze