Zženštilý Harry Styles je výraznou módní ikonou současnosti. Co by si z jeho stylu měli vzít i čeští muži?

Zpěvák Harry Styles je momentálně na vrcholu své kariéry. Vyprodané arény a písně na prvních místech hudebních žebříčků mluví za vše. Kromě jiného se ale zpěvák aktivně věnuje módě. V poslední době upoutal pozornost díky outfitům na svých koncertech, ale také například během premiér filmů Don’t Worry Darling a My Policeman, ve kterých se objevil. Pojďme se podívat na zásadní módní momenty tohoto zpěváka, který je módní ikonu současnosti.

První muž na titulní straně Vogue

Před dvěma lety se Harry objevil na titulní straně amerického vydání magazínu Vogue, na které je zvěčněn v modrých šatech z dílny módního domu Gucci. Už delší dobu můžeme pozorovat, že zpěvák rád do svých outfitů zapojuje ženské prvky. Nicméně v civilu se obléká jako každý jiný mladý muž.

Met Gala 2019

Každý moc dobře ví, že Met Gala je vlastně takový maškarní ples pro smetánku. Dostavit se na tuto událost v obyčejném outfitu by bylo proti dresscode. Harry tehdy zvolit průsvitnou černou blůzu, která opět pocházela z módního domu Gucci. O módní kousek z pánské kolekce se určitě nejedná. Zpěvák totiž rád boří mýty a jde proti standardům.

Foto: Shutterstock

Coachella 2022

V březnu tohoto roku zpěvák vystoupil na proslulém festivalu Coachella, na který se sjíždějí celebrity z různých koutů světa. Ani v tomto případě nezklamal a oslnil svými outfity, které nepostrádaly záři a lesk.

Premiéra filmu Don’t Worry Darling 2022

Uvedení tohoto filmu doprovázelo mnoho spekulací a kontroverze. Nicméně Harry opět nezapomněl, jak na sebe strhnout všechnu pozornost. Ještě před promítáním filmu se konala tisková konference, na kterou si oblékl krémové sako značky Gucci. Jak překvapivé! Na červený koberec zvolil tmavý oblek, opět z dílny oblíbeného módního domu Gucci, se kterým zpěvák spolupracuje.

Zpěvák v módě rád experimentuje. Třeba již zmíněné růžové sáčko působí ovšem velmi svěže. Je to kousek, který by se nemuseli stydět nosit ani čeští muži. Trocha hravosti v módě by českému panstvu rozhodně neškodila.

Zdroj info: Harryfashionarchive.com, Vogue, Wikipedia.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.