Není to pouze leopard, který lapá po své pozornosti, jsou to i jiné zvířecí vzory, které jsou pro letošní podzim a zimu in. Nevíte jak je nosit? Vstupte s námi do světa divočiny.

Vzorem číslo jedna se stává opět leopard, ale do kurzu se vrací i zebra, tygří vzory či had – zejména v hnědé a šedé podobě. Extravagantní ženy s citem pro módu budou mít pré. Pokud se je naučíte ale správně kombinovat, určitě si je zamilujete i vy.

zvireci-vzory-jsou-opet-v-kurzu-03
zvireci-vzory-jsou-opet-v-kurzu-02

Jak zvířecí vzory nakombinovat?

Mnoho žen se zvířecích vzorů obává, neboť si je spojují s laciností. Což je právě ten důvod, proč se jim ženy vyhýbají obloukem. Kombinací ale existuje spousta, proto se není čeho bát – ani “lacinosti”.

Vzhledem k tomu, že jsou potisky samy o sobě dost výstřední, nejlépe se kombinují s kousky, které jsou naopak jednoduché. Jako příklad si můžeme uvést – bílý čí černý rolák – ideální základ ke kombinování se zvířecími vzory.

Klasický hnědý leopard ovládne zejména sukně, šaty a blůzy. Oprášit ale můžete i starý leopardí kabát. Inspiraci můžete tradičně hledat na módních přehlídkách značek Michael Kors, Max Mary či Tom Ford.

Vhodnými doplňky, které lze spolu se zvířecími vzory unosit a celkově vašemu zevnějšku dodají ještě větší šmrnc , jsou úzké brýle a kotníkové boty.

zvireci-vzory-jsou-opet-v-kurzu-01
zvireci-vzory-jsou-opet-v-kurzu-05

Foto: Pinterest, Asos, Unsplash.com.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze