Zvětšení rtů je pro mnoho žen velmi lákavou vidinou, jak ze svých tenkých a nevýrazných rtíků vykouzlit nádherně plnou a svůdnou pusinku, kterou je doslova hřích nepolíbit. Možná i vy nad tímto kosmetickým zákrokem uvažujete a neustále si dáváte dohromady všechna pro a proti.

Zvětšení rtů – ano nebo ne?

Zvětšení rtů představuje poměrně běžný zákrok, který dnes a denně na celém světe podstoupí desítky žen a dívek. Co se zdravotního hlediska týče, pak samozřejmě i tahle pro někoho naprosto běžná procedura s sebou přináší určitá rizika, která ale nejsou zpravidla nijak závratná.

Pokud nejste spokojené se vzhledem vašich rtů a vážně uvažujete nad tím, že byste si je s pomocí profesionálů nechaly zvětšit, pak si určitě nenechte ujít následující řádky. Sepsali jsme pro vás několik rad, které vám pomohou v rozhodování.

zvetseni-rtu-chirurgicky-ano-nebo-ne-04
zvetseni-rtu-chirurgicky-ano-nebo-ne-03

Vše proberte nejprve s odborníky

Pokud vás láká zvětšení rtů, ale stále ještě váháte, pak pro sebe nemůžete udělat nic lepšího, nežli vyhledat ověřenou kliniku, na které tento kosmetický zákrok provádí, domluvit si schůzku s odborníkem a všechno s ním pečlivě probrat.

Odborník vás seznámí se vším, co potřebujete a co byste měly vědět. Zároveň vám doporučí ten nejvhodnější postup, čímž máme na mysli, že zhodnotí vzhled vašich rtů a řekne vám, jestli je potřeba účinnou látku aplikovat do obou rtů, nebo jen do jednoho.

Zvyšte si sebevědomí a buďte spokojené samy se sebou

Každá žena má na svém těle něco, s čím není spokojená a ve vašem případě to pravděpodobně budou právě rty. Většina z nás by chtěla mít rty krásně plné, objemné a svůdné, doslova vybízející k tomu, aby je někdo políbil. Jenže co když vám příroda do vínku nadělila rty tenké a nevýrazné?

Tehdy je rozumné netrápit sami sebe a zvětšení rtů podstoupit, protože pak konečně dosáhnete spokojenosti. Budete se líbit samy sobě, zvednete své sebevědomí a to se odrazí na vašem celkovém dojmu, kterým působíte na své okolí.

Kvalitní výsledek zajistí pouze profesionální postup

Pakliže si chcete nechat zvětšit rty, vydejte se na kliniku, kde budete jejím pracovníkům moci důvěřovat. Rozhodně své rty nesvěřujte do rukou někoho pochybného, kdo třeba za zlomek ceny, kterou byste zaplatily na profesionální klinice, nabízí zvětšování rtů u něho doma v obýváku.

Pokud se rozhodnete pro profesionální pomoc, získáte kvalitu, na kterou se budete moci spolehnout. Kliniky a střediska, které se na podobné kosmetické úpravy zaměřují, nejenže používají kvalitní látky, ale zároveň dodržují takové postupy, díky kterým je výsledný efekt jednoduše perfektní, navíc ani aplikace botoxu nebolí a hojení je tak daleko rychlejší.

Foto: Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze