Jste-li milovnicí kosmetiky, kterou vytvořily známé osobnosti, pak se máte na co těšit! Zpěvačka Selena Gomez přichází s vlastní beauty řadou, kterou si nesmí nechat ujít žádná skalní fanynka.

Selena je svým způsobem stejná jako každá mladá žena – ráda se hezky obléká a líčí. Svou oblibou v make-upu se nikdy netajila a už dříve naznačila, že by ráda vytvořila vlastní produkty, kterými by potěšila především své fanynky.

Tento sen se postupně proměňuje v realitu. Selena prostřednictvím Instagramu představila svou vlastní řadu kosmetiky, kterou momentálně připravuje. V jednom z videí můžeme vidět zpěvačku při zkoušení a testování vznikajících produktů. Je tedy vidět, že skutečně byla u jejich zrodu.

Řada Rare Beauty není jen tak ledajaká. Má vyjadřovat vzácnost a unikátnost každé z nás. Selena věří, že každá z nás je jedinečná. V dnešní době se ale cítíme být vězněné nereálnými očekáváními, které není možné splnit. Rare Beauty je o tom akceptovat kdo jsme a umět najít krásu ve svých nedokonalostech. Tato nádherná myšlenka vychází nejspíše z toho, že samotná zpěvačka bojuje se svými nedostatky, které se už naučila přijmout.

„Být výjimečná znamená být spokojená sama se sebou. Už jsem se přestala snažit být dokonalá. Chci to být já. Chtěla bych, abychom se přestaly stále srovnávat a začaly si uvědomovat vlastní jedinečnost.“

View this post on Instagram

😍@selenagomez #rarebeauty

A post shared by Rare Beauty by Selena Gomez (@rarebeauty) on

Už nyní se Rare Beauty těší velké oblibě nejen u zpěvaččiných fanoušků. Na Instagramu Selena sklidila vlnu obdivu a chvály především za smysl a myšlenku své kosmetické řady, která by měla spatřit světlo světa již toto léto. Musíme si tedy ještě pár měsíců počkat, ale troufáme si říct, že to bude stát za to.

Foto: Instagram.

Načítání...

Diskuze