Kosmetická značka MAC do svého týmu přivítala novou tvář. Korejská zpěvačka Lisa (pravým jménem Lalisa Manobal) byla jmenována novou globální ambasadorkou. Budeme ji tedy vídat ve všech nadcházejících kampaních.

Foto: MAC Official

Lisa je členkou úspěšné K-popové skupiny Blackpink, která před pár lety vzala hudební svět útokem. Všechna vydaná alba a písně dodnes sklízí úspěchy po celém světě a umisťují se na předních příčkách významným hudebních hitparád. Nyní se snaží ovládnou i svět kosmetiky.

Lisa byla před pár dny jmenována novou globální ambasadorkou značky MAC, která tímto podnikla historický krok. Zpěvačka se stala vůbec první K-popovou hvězdou, která bude značku reprezentovat.

„Vždy jsem milovala MAC! Líbí se mi, jak z makeupu vytváří určitou formu sebevyjádření, což mi vždy na pódiu dodává sebevědomí. Těším se, že společně oslovíme mnoho lidí. Máme totiž v jádru individualitu a rozmanitost.“

Mimo jiné byla Lisa spolu s ostatními členkami své skupiny tváří několika kampaní prestižních módních značek, jakými jsou například Chanel, Dior, Yves Saint Laurent nebo Celine. Je jasné, že se ve světě jen tak neztratí a jistě o nich ještě mnoho uslyšíme.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments