Zpěvačka Lisa je novou tváří značky MAC

Kosmetická značka MAC do svého týmu přivítala novou tvář. Korejská zpěvačka Lisa (pravým jménem Lalisa Manobal) byla jmenována novou globální ambasadorkou. Budeme ji tedy vídat ve všech nadcházejících kampaních.

Foto: MAC Official

Lisa je členkou úspěšné K-popové skupiny Blackpink, která před pár lety vzala hudební svět útokem. Všechna vydaná alba a písně dodnes sklízí úspěchy po celém světě a umisťují se na předních příčkách významným hudebních hitparád. Nyní se snaží ovládnou i svět kosmetiky.

Lisa byla před pár dny jmenována novou globální ambasadorkou značky MAC, která tímto podnikla historický krok. Zpěvačka se stala vůbec první K-popovou hvězdou, která bude značku reprezentovat.

„Vždy jsem milovala MAC! Líbí se mi, jak z makeupu vytváří určitou formu sebevyjádření, což mi vždy na pódiu dodává sebevědomí. Těším se, že společně oslovíme mnoho lidí. Máme totiž v jádru individualitu a rozmanitost.“

Mimo jiné byla Lisa spolu s ostatními členkami své skupiny tváří několika kampaní prestižních módních značek, jakými jsou například Chanel, Dior, Yves Saint Laurent nebo Celine. Je jasné, že se ve světě jen tak neztratí a jistě o nich ještě mnoho uslyšíme.Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!