ZOOT znovu spustil značky Original a DOBRO., jako první podpořil projekt Fandi mámám

Společnost ZOOT znovu rozjíždí svou vlastní značku ZOOT Original a to rovnou v kombinaci s podporou dobročinných projektů. Zastřešovat je bude speciální sekce zvaná DOBRO., která byla s firmou spjata již v jejích začátcích. Na tyto aktivity chce společnost opět navázat. Spuštění DOBRA. startuje s projektem Fandi mámám. V roce 2021 by ZOOT chtěl přidávat novou spolupráci každé 2 měsíce.

“Vlastní značku vtipných triček ZOOT Original jsem společnosti záviděl dávno před tím, než jsem do ní vstoupil. A tak jsem rád, že jsme vytvořili zbrusu novou kolekci a jen za vánoční sezónu jsme tak prodali 10 000 triček. Úplně jasně v sobě tahle značka nese “dobro” a “českost”, což jsou dvě z našich firemních hodnot,”

řekl CEO společnosti Milan Polák.

Nejprodávanějšími tričky z kolekce se stal model se vždy aktuálním nápisem “Láska”. Hned na druhém místě je k současné době tematické tričko “Přešla mě chuť”, které naráží na nemoc covid-19.

Postupně se na první pozice v prodejích dostává i tričko v designu “Maminka”, které je právě součástí kolekce DOBRO. Z těchto jde polovina prodejní částky projektu Fandi mámám, který pomáhá matkám samoživitelkám. Nad rámec této aktivity bylo vybráno pět matek z Plzeňského kraje, kterým byly předány stolní počítače a poukázky na nákup oblečení.

Organizace také poskytuje maminkám samoživitelkám poradenství, ať už svými silami, nebo skrze spřátelené organizace, jako je např. vymáhání alimentů, pomoc v oblasti rodinného práva nebo sociální sféry a podobně. V neposlední řadě se snaží upozorňovat na problematiku samoživitelství. V této sociálně slabé skupině obyvatel je velkým problémem chudoba. ZOOT se spuštěním Dobra. otevírá novým spolupracím a příležitostem.

“Já byl vždycky trochu snílek, ale prostě vím, že dobré věci se dějí, jen často nejsou tolik vidět. A i proto máme naše DOBRO., abychom o těch dobrých věcech skrze módu informovali. Chceme ukázat a podpořit nejrůznější projekty, které se snaží dělat tuhle zemi třeba jen o trošku lepším místem,”

dodává Polák.


Avatar

Redakce

Bavíme, radíme a inspirujeme. Jsme FashionMagazin.cz a na českém internetu fungujeme už od roku 2012!