Značky, které by neměly chybět ve vašem letním botníku

Je tady léééto. Konečně! Máme tady období, na které jsme se všichni tak těšili. Období lehkých outfitů, volných střihů a snadnou obouvacích bot. Období, kdy definitivně sundaváme ponožky a obouváme žabky a pantofle na nožky. Jaké letní boty by ve vašem botníku rozhodně neměly chybět? Máme pro vás top 5 značek letních bot tohoto léta.

Crocs

Pokud stojíte celé dny na nohou, pak si musíte pořídit pantofle Crocs, které by se daly považovat doslova za zdravotní pantofle. Nejen, že jsou zdraví prospěšné, ale také krásné a designové, takže je sladíte ke všem outfitům.

Melissa

Boty Melissa si většina zamilovala nejen pro neotřelý design, ale také pro specifickou „žvýkačkovou” vůni. Aktuální kolekce je plná nádherných designů různých sandálků, pantoflí nebo žabek, a to v různých barvách. Většina bot navíc disponuje paměťovou vnitřní stélkou, takže budete mít na nohou nejen krásný, ale hlavně pohodlný kousek.

Ipanema

Že se teprve chystáte na dovolenou? Tak to rozhodně nepodceňte. Letní žabky Ipanema jsou pro vás must have! Pak pro vás máme skvělý tip. A tím jsou stylové žabky Ipanema. Značka Ipanema dostala svůj název díky pláži ve známé brazilské čtvrti v Rio de Janeiro – Ipanema Calçadão, která je vydlážděná nápaditou dlažbou. A motiv této dlažby najdete na všech botách Ipanema.

Rider a Grendha

Letní boty od značky Rider, jsou ideální ke sportovním outfitům. U této značky najdete navíc spoustu unisex modelů, a tak se můžete krásně sladit se svou drahou polovičkou. Pokud raději nosíte elegantnější kousky, pak obujte značku Grendha. Obě značky jsou vyráběné ze 100% recyklovatelného materiálu, který je navíc flexibilní, lehký a odolný.

Foto: Crocs, Ipanema, Melissa, Rider, Grendha.


Avatar

Redakce

Bavíme, radíme a inspirujeme. Jsme FashionMagazin.cz a na českém internetu fungujeme už od roku 2012!