Značka Salvatore Ferragamo má nového kreativního ředitele. Stal se jím Paul Andrew

Jak se říká, změna je život. Toto pořekadlo platí i v módní branži. Jedna taková změna se nedávno udála kolem prestižní značky Salvatore Ferragamo. Do čela kreativy byl totiž jmenová Paul Andrew.

Salvatore Ferragamo je luxusní italská značka, která se původně zabývala výrobou obuvi. V současné době v jejím sortimentu můžeme nalézt pánskou a dámskou módu, širokou škálu doplňků nebo parfémy.

Na post nového kreativního ředitele byl jmenován Paul Andrew, který zde ale není žádným nováčkem. Pro značku pracuje již od roku 2016. Nejdříve se stal ředitelem dámské obuvi a o rok poté povýšil na pozici kreativního ředitele celého odvětví dámské módy.

21. února 2019 bylo na webových stránkách značky vydáno prohlášení, že byl Paul oficiálně jmenován novým kreativním ředitelem a od té chvíle má na starosti kompletně všechna designová odvětví.

Tím ale rozhodně nekončí práce bývalého ředitele, kterým byl Guillaume Meilland. Dle prohlášení zůstává ředitelem pánské ready-to-wear módy a navíc mu byla svěřena pozice Studio Director. Bude mít tedy za úkol koordinovat vývoj všech produktů.

Jak si Salvatore Ferragamo pod novým vedením povede, to ukáže jen čas. Paul je ale zkušeným designérem, kterému nechybí cit pro módu a nápad, takže si troufáme říct, že značka bude jen vzkvétat.

Foto: FRANÇOIS GOIZÉ, Salvatore Ferragamo.


Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!