Zjistili jste, že vám zakoupené oblečení příliš nesedí? Poradíme, jak jej nosit a vypadat skvěle

Leží vám v šatníku oblečení, které vám nesedí? Nestihli jste nebo jste zkrátka neměli příležitost oblečení vrátit? Oblečení není potřeba hned vyhazovat. Pojďme se společně podívat na pár triků, které vám jistě pomohou.

Příliš těsné boty

Máte nové boty, ale tlačí vás a jsou vám příliš těsné? Vyzkoušejte tento trik, který vám pomůže během jedné noci. Potřebujete pouze uzavíratelné plastové potravinové pytlíky, vodu a mrazák. Naplňte sáčky vodou, bohatě stačí do půlky a vložte do bot. Celé boty pak vložte do mrazáku. Mělo by to stačit pouze jednou, ale pokud potřebujete větší roztažení, můžete tento postup opakovat znovu.

Mezera mezi knoflíky

Stává se vám, že si oblečete košili nebo blůzu s knoflíky, ale najednou se vám v oblasti poprsí vytvoří mezi knoflíky mezera? Stačí si vzít obyčejnou oboustrannou lepící pásku a mezeru zalepit. Existují speciální lepící pásky, které jsou určené přímo pro tyto účely, ale z vlastní zkušenosti víme, že bohatě stačí ta obyčejná. Nezapomeňte kousky pásky odstranit před tím, než vhodíte kousek oblečení do pračky nebo sušičky!

Žmolky na oblečení

Nemáte odstraňovač žmolků, kterým byste se mohli zbavit žmolků na vašem oblíbeném kousku oblečení? Použijte jednorázovou žiletku. Je velmi účinná a můžete ji použít několikrát. Samozřejmě pro tento účel. Žmolky pak snadno nachytejte na lepící váleček.

Široký nebo dlouhý vrchní díl oblečení

Nesedí vám vrchní díl oblečení, protože je moc dlouhý nebo široký? Zkuste si zastrčit přední díl do kalhot. Uvidíte, že se triko či blůza najednou změní a bude na vás vypadat úplně jinak. Navíc se vám tímto zvýší a zúží pas!

Dlouhé kalhoty

Zní to nejspíš velice jednoduše, ale ono to tak i ve skutečnosti je. Není potřeba hledat problém tam, kde není. Dlouhé kalhoty s klidem zahrňte nahoru. Dnes je in, když vypadáte, jako byste čekali velkou vodu, takže se toho rozhodně nebojte.

Velká halenka nebo košile

Tento trik je skvělý v tom, že vám do toho krásně hraje i toto roční období. Pokud máte velkou halenku nebo košili, stačí když na ní dáte nějaký kratší svetr. Pokud si na ní oblečete svetr délky pod zadek, nesplní to účel a halenka nepůjde vidět. Tato kombinace je dobrá v tom, když chcete do ležérnosti vnést trochu elegance.

Foto: Unsplash.com, Pinterest.com.


Avatar

terezakapcova

Jak řekla známá filmová postava Carrie Bradshaw: „Mám ráda své peníze tam, kde na ně vidím. Jak mi visí ve skříni.“ Přesně to jsem já. Na módě miluji to, že kousek, sám o sobě, nemusí být vždy zajímavý, ale pokud ho dokážete správně kombinovat, může vzniknout dokonalý outfit!