Už máte dost těch vyzáblin z časopisů a chtěla byste mít také tak krásnou postavu? Pokud máte vztek, jste na nejlepší cestě se sebou něco udělat, protože vztek je skvělým počátečním pohonem! Zapomeňte na veškeré drastické diety. Akorát by vašemu tělu způsobily šok a pak by na vás hubnutí mělo takzvaný jojo efekt.

Co dělat, když jsem líná cvičit?

Bez pohybu by to opravdu nešlo. Pokud se vracíte unavená z práce či ze školy, je pro vás fitko opravdu tím posledním místem, kam by se vám chtělo jít. Vy ale v hloubi duše víte, že oddalováním tuky nespálíte.

Co s tím? Existuje spousta druhů fitness nakopávačů, které seženete buď ve fitness obchodech nebo rovnou ve fitku. Záleží jen na vás, co vás bude lákat více, zdali nakopávač v podobě prášku nebo ve formě želé.

Ztracená energie se v dostatečném množství navrátí do 30 minut. Následně se už do cvičení nebudete muset nutit.

Nezapomeňte se odměňovat

Řada fit center by se nemusela stydět za svou slušnou výbavu hraničící s wellness zařízeními a svým členům nabízí kromě nejrůznějších lekcí i saunu a vířivku. Není nic lepšího, než se po fitku odměnit pořádným relaxem. Cestu domů si navíc můžete zpříjemnit proteinovou sušenkou, kterou rovněž zakoupíte téměř v každém fitku.

Strava budoucí modelky

Jezte dostatečně, cca 1500 kcal denně. Na vyměření denní dávky kcal existuje nespočet aplikací. Nicméně samozřejmostí je vynechávat v co největší možné míře cukry!

Sacharidy můžete přijímat v ovoci a přílohách jako je rýže. V každém případě, pokud chcete vidět výsledky, budete muset začít s vynecháváním oblíbených těstovin a čokolády. Nemusíte se ale bát, že by pro vás tyto potraviny byly nadobro pasé. Je nutné se jich vzdát pouze v nepřiměřeně velkém množství. Všeho moc škodí, proto věřte, že zredukováním těchto oblíbených pokrmů ve svém příjmu uděláte svému tělu a své postavě především velkou laskavost.

Jak cvičit?

Nejlépe kombinovaně. Kardio po dobu 40 min – střídavě běh s chůzí a 30 min posilování celého těla. Posilovat můžete klidně i jen s vlastní váhou. Inspiraci hledejte například na youtube.

Výsledky se dostaví poměrně rychle, při poctivém dodržování už do 30 dní! Pokud vás čeká casting nebo třeba ples. Choďte cvičit 2x denně nebo svůj čas ve fitku rovnou zdvojnásobte.

Pokud budete dodržovat zásady zdravé stravy spolu s dostatečným pohybem, můžete se těšit na super postavu do plavek. A nezoufejte, každá modelka si svou postavu musela budovat. Některé už v dětství a jiné jako motivaci chodit přehlídky.

Foto: Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze