Vánoce se blíží a zimní počasí je v plném proudu. Venku nevydržíte bez pořádné zimní obuvi, ani zimní bundy. Největším trendem zimní obuvi jsou už dlouhá léta kozačky. Proč? Protože jsou neuvěřitelně univerzální a dovolí vám nosit šaty či sukně i v mrznoucím počasí.

Proto je tolik milujeme.

Jednoduchost a nedbalá elegance

Střih kozaček nad kolena je trendem již třetí rok. To nás ale vůbec nepřekvapuje. Naše nohy jsou díky tomuto střihu v teple, pohodlí a dovolí nám nosit naše oblíbené kraťasy nebo šaty i v zimě, za což jim patří upřímné dík, jelikož díky tomu máme o pár outfitů do práce více.

Kozačky vám také opticky prodlouží nohy, tudíž můžete na zimu ušetřit své nohy od vysokých podpatků. Pokud i přesto toužíte po pár centimetrech navíc, sáhněte po širokých podpatcích, které vám usnadní chůzi po náledí a sněhu.

Barva letošní zimy – šedá

Každá sezóna si žádá svou top barvu. Pro letošní zimu je trendy barev více, všem jim ale velí šedá, která je pro letošní zimu TOP.

O šedé se často říká, že je “nová černá”. Šedá je tak veselejší a něžnější formou černé, díky čemuž je stále více oblíbenější. Kdo tvrdí, že s touto barvou nelze vše zkombinovat, mýlí se. Šedá si rozumí s každou barvou a vytváří tím dokonalý a neokoukaný kontrast.

Tip: Zkombinujte šedou s lososovou, tyrkysovou. Při výběru doplňků vsaďte na kovy ve stříbrné barvě.

Přírodní tóny i když je všude sníh

picmonkey-collage2I když bude brzy celá příroda pokrytá bílým sněhem, přírodní tóny procitly do barev zimních kozaček. Hnědá, khaki nebo béžová vám budou připomínat přírodu v barvách jí přirozených. Váš outfit bude hned zajímavější.

Tip: Vzhledem k tomu, že jste vsadila na kozačky v přírodním tónu, sáhněte po kabelce ve výraznějším odstínu, díky čemuž bude váš outfit mnohem zajímavější.

Nadčasová černá

Černé barvy se módní průmysl nikdy nezbaví. Hrdě zůstává na vrcholu všech barev, proto patří stále mezi nejčastější barvy zimních kozaček. Pozor na to, aby se vám vaše černé zimní kozačky neokoukaly.

Pokud chcete, aby vaše kozačky byly originální, vsaďte na podpatek, díky kterému budou kozačky vypadat úplně jinak.

 Foto: Pinterest.

Načítání...

Diskuze