Žhavé novinky ze světa parfémů

Pokud se chystáte na nákup nového parfému, možná by vás mohl zajímat přehled nových vůní, který vám v dnešním článku přinášíme. Každý parfém po čase omrzí a je třeba jej vyměnit za jiný. Pojďme se tedy podívat, co je na trhu nového a možná vás náš článek inspiruje k návštěvě nejbližší parfumerie.

Lancome Idôle L’eau de Parfum Nectar

Pokud si myslíte, že vůně značky Lancome už nemohou být sladší, tak počkejte, až vyzkoušíte novou „odrůdu“ jejich parfému. Tato verze totiž obsahuje jednu velice neobvyklou ingredienci – popcorn! Ano, čtete správně. Dále ve složení najdeme například růži nebo vanilku.

Prada Paradoxe Eau de Parfum

Tváří toho parfému je herečka Emma Watson, která se také ujala režie k propagačnímu krátkému filmu. Co v sobě tato vůně skrývá? Obsahuje například hrušku, mandarinku, pomerančový květ, bergamot nebo vanilku. Prada také myslí na životní prostředí, a tak je vůně k dostání v plnitelném balení.

Dior J’Adore Parfum D’Eau

J’Adore je milovaná klasika mezi vůněmi, která nyní prošla zásadní změnou. Jedná se o vůbec první parfém značky Dior, který byl vytvořen na vodní bázi a bez alkoholu. Obsahuje pouze vodu a květiny. Nic jiného. Tuto inovativní novinku musíte vyzkoušet!

Jimmy Choo I Want Choo Forever

Když si k této vůni přivoníte, ihned si představíte sama sebe v lesklých šatech a zářivých lodičkách na podpatku. Je velice svůdná a noblesní. Obsahuje v sobě například růži, mandle, jasmín nebo vanilku. Zkrátka neodolatelná sladkost.

Tom Ford Noir Extreme Parfum

Nyní také něco pro pány. Tom Ford vydal novinku s názvem Noir Extreme Parfum, která je vylepšenou verzí původní vůně Noir Extreme EDP. Názvy mohou mást, ale jedná se o dvě odlišné vůně. Novinka Extreme Parfum je ještě intenzivnější než původní verze. Obsahuje například zázvor, květy mandarinky, citrusy, vanilku, semiš nebo jasmín.

Zdroje info: Oficiální webové stránky výrobců.


Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!