Zendaya si libuje v extravagantní módě. Naposledy se předvedla v odvážném puntíkovaném overalu

Svět módy se neustále vyvíjí a módní ikony jako Zendaya nezůstávají pozadu. Herečka a zpěvačka Zendaya Maree Stoermer Coleman, známá jednoduše jako Zendaya, se vždy vyznačovala smyslem pro módu a odvážným vkusem. Nedávno se opět předvedla v jedinečném outfitu, který vzbudil pozornost ve světě módních nadšenců. Zendaya zaujala v puntíkovaném overalu, který následuje nejnovější trendy.

Foto: WWD

Tento unikátní módní kousek pochází z kolekce pro jaro/léto 2024 od renomované značky Balmain. Overal zdobí umělé květy, které dodávají outfitu nezaměnitelný nádech elegance a originality. K celkovému dojmu outfitu přispívají i kožené lodičky s lesklou špičkou, které ladí s puntíky a dotvářejí tak elegantní celek.

Samotný overal (nebo body) vyniká díky zdůrazněným bokům a strukturovanému výstřihu s výrazně vyčnívajícím límcem, který přechází v hluboký výstřih ve tvaru V. Tento design je dokonalým spojením extravagance a vkusu. Zendayin outfit je šitý na míru a padne jí jako ulitý.

Zendaya se nechala vyfotit před malebným pohledem na Paříž, čímž celému outfitu dodala další úroveň šarmu a krásy.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Zendaya (@zendaya)

Celý tento vzhled byl pečlivě vybrán stylistou Zendayi a současným kreativním ředitelem Law Roachem. Designér značky Balmain, Olivier Rousteing, nešetřil chválou na sociálních médiích, kde vyjádřil své nadšení z toho, že si Zendaya vybrala jeho výtvor. Vyzdvihl také udržitelný prvek v podobě umělých květin, které byly vyrobeny z recyklovaných lahví, a zdůraznil svou vizi udržitelné módy.

Zendaya v tomto odvážném puntíkovaném overalu jednoznačně opět ukázala svůj výjimečný styl a odvahu v módním světě. Její vkus a smysl pro originalitu inspiruje mnoho fanoušků a módních nadšenců po celém světě.


Avatar

Noemi

Nejšťastnější jsem, když tvořím, sportuju nebo cestuju. Zajímám se o zdravý a udržitelný životní styl. Móda je pro mě umění - ať už je náš styl konvenční nebo alternativní, vždy nám dává prostor vyjádřit se beze slov. Odlišuje nás a zároveň spojuje, a právě to na módě miluju.