Že nelze nosit roztrhané „boyfriends“ džíny i po padesátce s elegancí a stylem? Nesmysl. Zavřete kritikům ústa s úžasnými outfity i v pokročilém věku

person in gray distressed pants

Věk je pouze číslo a to platí i v módním světě! Roztrhané „boyfriends“ džíny jsou trendem, který není vázán věkem. Pokud máte nad padesát let a ráda byste vyzkoušela tento svůdný a moderní vzhled, nebojte se! S trochou vhodného stylingu a správným přístupem můžete roztrhané džíny nosit s elegancí a stylem, který bude přesně vyhovovat vašemu osobnímu vkusu. Zde je náš průvodce, jak na to:

Zvolte kvalitu

Investujte do kvalitních roztrhaných „boyfriends“ džínů, které dobře sedí a jsou vyrobeny z odolných materiálů. Vyberte si takový střih, který podtrhuje vaše křivky a tvaruje postavu.

Foto: Shutterstock

Vhodný střih

Dbejte na to, aby střih džínů byl pro vás lichotivý. Není nutné, aby džíny byly příliš volné nebo naopak příliš těsné. Sázka na střední šířku je většinou univerzální volbou.

Minimalistický vrchní díl

Abyste udržela celkový vzhled elegantní, zkombinujte roztrhané džíny s minimalistickým vrchním dílem. Tím mohou být jednobarevné tričko, volný bílý top nebo košile. Vyhýbejte se výrazným potiskům nebo extrémním detailům, abyste nepřeháněla outfit.

Foto: Shutterstock

Elegance s balerínami

Namísto sportovní obuvi zvolte elegantní baleríny nebo decentní kotníkové boty. To dodá vašemu vzhledu jemnost a ženskost.

Lehké vrstvení

Pokud si chcete přidat na sofistikovanosti, zkuste k roztrhaným džínům přidat lehkou vrstvu. Může to být elegantní sako, letní kabátek nebo šátek, který působí svěže a zároveň vás zahřeje, pokud je potřeba.

Foto: Shutterstock

Péče o detaily

Dbejte na detaily jako je upravená účes, zdobné náušnice nebo něžný make-up. To vše dodá vašemu vzhledu šmrnc a propracovanost.

Sebevědomí

Nejdůležitější pravidlo je nosit roztrhané „boyfriends“ džíny s sebevědomím a radostí. Když se cítíte pohodlně ve své kůži a v tom, co máte na sobě, vaše sebejistota se přenese i na váš styl.

Takže nebojte se experimentovat a zkuste roztrhané „boyfriends“ džíny i po padesátce. S tímto průvodcem budete vypadat úžasně a plní sebevědomí. Móda by měla být zábavná a pro každého, bez ohledu na věk.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.