Modelka Romee Strijd velice dobře ví, jak je povolání modelky psychicky i fyzicky náročné. Každý den na sobě tvrdě pracuje, aby svou práci odváděla na špičkové úrovni. Rozhodně ale není zastánkyní přísných diet a dalších praktik, které modelky v dnešní době podstupují, aby byly úspěšné. Zdraví je pro ni na prvním místě a podle toho také vypadá její životní styl.

View this post on Instagram

Another day in the backyard ?

A post shared by Romee Strijd (@romeestrijd) on

Strava

Hladovění a úmorné cvičení do zdravého životního stylu rozhodně nepatří. Romee Strijd, která nedávno oznámila, že se již brzy stane maminkou, to má v hlavě srovnané. Její jídelníček se neskládá jen z bio potravin nebo vegetariánské stravy. Občas také hřeší, a má tak vytvořenou dokonalou rovnováhu.

Do svého jídelníčku zařazuje mnoho ovoce, zeleniny a luštěnin. Podle jejích slov se snaží jíst mnoho zdravých tuků, které tělu prospívají a navíc zasytí. Nejoblíbenější a nejchutnější potravinou je pro ni avokádo, které se dá zpracovat na mnoho způsobů. Samozřejmě neopomíná pít dostatečné množství čisté vody.

Cvičení

Romee se udržuje v kondici pravidelným cvičením, které právě doplňuje zdravou stravou. Nestačí jen zdravě jíst nebo jen cvičit. Obojí musí fungovat společně. Jedině tak můžeme dosáhnout požadovaného efektu. Jelikož je Romee jakožto modelka pracovně velmi vytížená, dává přednost workout rutinám, které nezaberou mnoho času, ale jsou efektivní. Jako první vždy začíná kardiem a až následně se zaměřuje na konkrétní partie.

Cviky, které Romee nejčastěji cvičí:

  • Plank
  • Sklapovačky
  • Dřepy
  • Výpady
  • Tricepsové kliky

Problémy s otěhotněním

Už jako náctiletá se dozvěděla, že nikdy nebude moct mít děti. Romee ale věřila v zázrak. Vždy se toužila stát matkou a po všech možných zdravotních problémech se nakonec zadařilo a už brzy přivede na svět holčičku. Právě snaha otěhotnět nejspíše byla hlavním důvodem, proč se Romee začala zajímat o zdravý životní styl a začala jej sama praktikovat.

Foto: Instagram, Shutterstock.com.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments