Snídaně je základ každého dne. Pokud jste na toto tajemství úspěchu ještě nepřišli, je na čase něco změnit. Víte o tom, že by se měl člověk nasnídat nejdéle do hodiny od probuzení? Udělejte si zdravou snídani a uvidíte, že budete mít o sto procent lepší den. 

Ideální snídaně bohatá na bílkoviny

Pokud chcete mít jistotu, že snídáte podle doporučení a tabulek, pak by vaše snídaně měla tvořit asi 20 procent denního energetického příjmu. Musí být bohatá na bílkoviny, ale také sacharidy. Po dlouhém spánku (o tom, že máte spát minimálně 7,5 hodin si povíme někdy příště) si tělo odpočinulo a k nastartování dne naplno mu nestačí pouze káva, ale potřebuje pořádnou nálož zdravé snídaně.

[easy-image-collage id=63487]

Avokádo – milujeme nade vše!

Pokud nepatříte mezi fanoušky snídaní a přesto se tomuto skvělému zvyku chcete naučit, doporučujeme vám začít s avokádem. Avokádo je syté, chutné, ale také bohaté na nespočet vitamínů, které vy a vaše tělo nutně potřebujete. K dokonalé avokádové snídani vám postačí pečivo – pokud možno celozrnné a samozřejmě zralé avokádo (to poznáte podle toho, že je měkké). Avokádo stačí oloupat, rozmíchat a namazat na pečivo.

Cottage na sladký způsob

Sýr Cottage jistě znáte. Jsou to kousky čerstvého sýra namočen ve smetaně. Cottage má vysoký obsah bílkovin, a tak patří mezi další vyhledávané snídaně. Na výběr je sladší i kyselejší verze. Pokud tomuto sýru nemůžete ani v jednom případě přijít na chuť, doporučujeme vám cottage snídani na sladký způsob. Připravte si velké množství ovoce – nejlépe lesní směsi od borůvek, malin, po jahody a smíchejte se cottage. Pokud je to pro vás stále málo sladké, můžete tuto kombinaci polít javorovým sirupem.

Foto: Unsplash.com.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments