Také byste potřebovaly, aby měl den minimálně 30 hodin? Abychom měly dost času na práci, přátelé, rodinu, domácnost, ale také samy na sebe? Kolikrát nemáme čas ani si nalakovat nehty, udělat peeling, někdy ani dokonce si umýt vlasy (docela smutné, že?). Naštěstí existuje pomocník, bez kterého nedáme ani ránu! 

Krásné vlasy za pár  minut

Také milujete čerstvě umyté vlasy? Jak jsou krásně nadýchané, svěží, voňavé a poddajné ke všem špatnostem, které s nimi chcete provádět. A víte o tom, že toho všeho můžete docílit během pár minut a vlasy ani nenamáčet? K tomu vám pomůže suchý šampon. Jakmile ho vyzkoušíte, už ho nebudete chtít pustit z ruky, za to vám ručíme.

Suchý šampon se nejčastěji prodává ve spreji, díky čemu si ho hodně lidí plete s lakem na vlasy (věřte, že i nám se už párkrát stalo, že jsme si “umyly” vlasy lakem na vlasy). Koupit jej můžete ale také ve formě pudru, který už ale vyžaduje více práce, aby vám na vlasech nezůstávaly fleky od pudru. Proto vám doporučujeme raději sáhnout po suchém šamponu ve spreji, se kterým je “mytí” vlasů tak jednoduché.

Správný postup

Suchý šampon se nestříká po celé délce vlasů, ačkoliv vás to k tomu svádí. Suchý šampon se má správně nastříkat do konečků vlasů, nechat pár minut kouzlit a poté vyčesat hřebenem. Pokud chcete získat větší objem, což naštěstí pomocí suchého šamponu jde jednodušeji než s jakýkoliv jiným přípravkem na objem vlasů, předkloňte hlavu a nastříkejte suchý šampon na spodní část vašich vlasů.

Drží tvar a krásně voní

Suchý šampon je všestranným pomocníkem. Nejen, že díky němu máme čerstvě nadýchané vlasy, skvěle také drží tvar, takže vlasy nemusíte zbytečně trápit lakem na vlasy, gelem ani voskem. O vše potřebné se postará suchý šampon. Nesmíme zapomenout také na jeho vůni. Samozřejmě každému vyhovuje něco jiného. Proto na trhu najdete nespočet druhů suchých šamponů, a to i bez vůně, která někomu může vadit. My jsme si zamilovaly suchý šampon s kokosovou vůní!

Foto: Unsplash.com, Pinterest.

Načítání...

Diskuze