Kromě slušivých plesových šatů a dokonalého líčení je to také vhodně zvolený účes, který nás dělá hvězdami večera. Pokud se chcete na plese blýsknout, měly byste si dát záležet, aby váš celkový look dohromady pěkně ladil a vy jste vypadali jedním slovem neodolatelně. Máme pro vás inspiraci na nádherné plesové účesy, které dotvoří váš look.

Roztomilé lokny

Hned na úvod něco jednoduchého, co ale přesto tak skvěle funguje: roztomilé lokny, něžné vlnky. Nechat si vlasy volně rozpuštěné, natočené do neodolatelných kudrlinek, to vůbec není na škodu. Takový účes vám dodá na jemnosti.

Květinová čelenka

Je pravda, že se v poslední době od trendu v podobě květinových čelenek trochu upustilo, nicméně nic nezkazíte tím, když pěknou květinovou čelenkou oživíte svůj plesový účes. Zaručeně díky této ozdobě do vlasů strhnete pozornost svým směrem.

Vysoký drdol s ozdobou

Krásná žena, která odhaluje krk? To je panečku neodolatelná představa každého muže. Máte-li dlouhé vlasy, vyčešte si vlasy nahoru, kde z nich vytvořte hladký drdol. Aby účes nepůsobil obyčejně, dodejte mu jiskru pěknou ozdobou.

Ležérní drdol se spadlými prameny

U drdolu ještě zůstaneme, dodáme mu ale trochu volnosti a naopak lehce ubereme na střídmosti. Účes v podobě divokého drdolu se spadlými prameny vypadá svůdně i elegantně, určitě s ním nic nezkazíte, když si ho vyberete jako favorita pro společenský večer.

Originální copánek

Zapomeňte na klasický copánek, který jste se učily plést už jako malé holky. Na plese se přece chcete vytáhnout, vyšvihnout se oproti druhým, tak proč ne originálním copánkem, například v tomto stylu, jaký vidíte na fotce?

Jemné ozdoby do vlasů

Máte-li chuť na něco jemnějšího a jednoduššího, spleťte si vlasy do volnějšího copánku, nebo je tak různě zamotejte do sebe a ozdobte je decentními ozdobami, které ale ve výsledku dokáží velké věci.

Foto: Unsplash.com, Pexels.com.

Načítání...

Diskuze