Barvy vyjadřují nejen naši aktuální náladu, ale prozrazují toho mnoho také o naší osobnosti. Skrývají toho v sobě mnohem více, než si uvědomuje. Víte o tom, že pomocí barev můžete vypadat o pár let mladší? Nejspolehlivější barvou na omládnutí je čistá bílá. Prozradíme vám, jak ji nosit.

Nebojte se obělit šatník

Bezesporu nejoblíbenější barvou je nadčasová černá. Hodí se absolutně ke všemu, je sexy a mnoho žen ji volí z důvodu, že působí elegantně a tajemně. Často si ale neuvědomujeme, že v určitém věku může být černá barva spíše špatnou volbou. Ačkoliv nechtěně, černá přidává roky, které nechce nikdo z nás. Pokud cítíte, že nastal ten správný čas na změnu šatníku a potřebujete trochu omladit nejen vás, ale i váš šatník, sáhněte po bílé, která vám černou plně vynahradí.

Málo je někdy více

Nemusíte být oblečená v bílé od hlavy k patě (i když outfity tón v tónu milujeme!). Stačí bílou použít na taktická místa, která chcete, aby připoutala pozornost. Elegantní halenkou v nebeské bílé budete vypadat k nakousnutí. Pokud jste zvyklá na výraznější barvy a přijdete si vybledlá, vsaďte na rtěnku v odstínu červené nebo jarní růžové, které budou tou správnou třešničkou na dortu.

Správný kontrast barev

Milujeme kombinaci bílé košile a tmavých džín! Když potřebujeme sestavit outfit rychlostí blesku, jsou právě tyto kousky jasnou volbou. Černé kalhoty nebo sukně vám uberou pár kilo navíc a skryjí nedostatky.

Ačkoliv bílá barva nejvíce vynikne na brunetkách, ani blondýnky se jí nemusí vyhýbat. Myslete pouze na to, abyste do vašeho outfitu zvolily správný a vyrovnaný kontrast barev. Pokud se rozhodnete o celkový světlejší verzi outfitu, doporučujeme sáhnout po například kabelce ve výraznějším odstínu, který celkový outfit rozzáří a dodá mu tu správnou šťávu!

Foto: Shutterstock.com.

Načítání...

Diskuze