Zara představila kolekci inspirovanou novým filmem Barbie

V očekávání premiéry filmu Barbie dne 21. července ZARA představila novou kolekci a vyzývá nás, abychom se vystrojili jako tato legendární panenka. Kolekce čerpá inspiraci od mnoha postav Barbie a Kenů z nadcházejícího filmu a obsahuje více růžových a roztomilých kousků, než byste mohli vidět na malých holčičkách.

Stejně jako Barbie, i Zara s touto kolekcí vítá všechen zájem o převlékání. Nabízí širokou škálu produktů inspirovaných Barbie a Kenem pro ženy i muže a zahrnuje oblečení, doplňky, pyžama, kosmetické produkty i bytové doplňky. Samozřejmě hrají všemi odstíny růžové, které jsou doplněné černou, bílou a doteky stříbra, zlata a třpytek.

Kolekce obsahuje kousky sestavené do kompletních outfitů inspirovaných styly, které se objevují ve filmu.

Například ikonické růžové kostkované šaty, které Barbie nosí, nebo kovbojský oděv, který si obléká Ken. Je zde také pár snadněji kombinovatelných kousků, jako je černé tričko s růžovými flitry s logem Barbie, nebo slaměná taška s růžovým písmenem „B“.

Barbie film se stal doslova fenoménem v maloobchodě, když tvůrce panenky, společnost Mattel, uzavřela přes 100 licenčních dohod s různými značkami k oslavě premiéry filmu.

Od Barbie kolečkových bruslí a kartáčů na vlasy po nafukovací kruhy do bazénu a zmrzliny – nic nechybí. A Zara není jedinou velkou značkou, která uvedla novou kolekci oblečení inspirovanou Barbie. K akci se připojily i Primark a Gap.

Spuštění prodeje

Aby kolekce ožila, Zara pořádá dva pop-upy v New Yorku a v Paříži. Pod vedením studia Random jsou pop-upy modelovány podle „domu snů Barbie“ v životní velikosti.

Tyto prostory také zkoumají hranice mezi představou a realitou. Pomocí předváděcích technologií mohou návštěvníci fyzicky nahlédnout do digitálně vytvořeného světa Barbie.

Od 17. do 30. července je pop-up v Paříži v obchodě Zara na Champs-Élysées, zatímco v New Yorku se nachází v obchodě Zara v SoHo. Od stejného dne je možné nakoupit kolekci Barbie na internetovém e-shopu Zary a ve vybraných obchodech po celém světě.

Otázka je – chceme se všichni oblékat jako Barbie? Pokud bychom tak vypadali stejně dobře jako Margot Robbie, tak rozhodně ano, prosím!

Zdroj info: ZARA, Warner Bros.


Avatar

Noemi

Nejšťastnější jsem, když tvořím, sportuju nebo cestuju. Zajímám se o zdravý a udržitelný životní styl. Móda je pro mě umění - ať už je náš styl konvenční nebo alternativní, vždy nám dává prostor vyjádřit se beze slov. Odlišuje nás a zároveň spojuje, a právě to na módě miluju.