Doplňky tvoří nevelkou, avšak podstatnou součást outfitu, proto jsme se na ně zaostřili a přinášíme vám novinku pro tento rok. O slovo se totiž hlásí řetízkové pásky, které jsou decentní a elegantní. Širokým páskům odzvonilo, prozradíme vám, proč máte raději dát přednost řetízkovým páskům.

Chanel volí řetízkový pásek

Luxusní módní dům Chanel představil jako první na své přehlídce zlatý řetízkový pásek s ikonickým nápisem Chanel. Tento kousek si ihned oblíbily celebrity, jako například modelka a módní ikona Bella Hadid. Ta je velkou milovnicí módní značky Chanel, proto není divu, že i tento kousek oblékla mezi prvními celebritami.

[easy-image-collage id=64477]

Rozzářený denim pomocí řetízku

Denim snad nikdy nevyjde z módy. Pokud vás už samotný denim nebaví a toužíte po oživení, řetízkový pásek je to pravé ořechové. Ať už zvolíte stříbrný nebo zlatý, obě varianty budou skvělým doplňkem vašeho outfitu.

[easy-image-collage id=64471]

Vynikne na tmavém i světlém základu

Pokud jste si vybrala tento nový módní doplněk jako prioritní část vašeho outfitu, která by měla nejvíce zazářit, vsaďte na tmavý podklad, ať už v podobě džín, sukně nebo šatů. V kombinaci s náhrdelníky či náramky v podobných odstínech je takový outfit velmi příjemným oživením každé události.

Embed from Getty Images

Chcete-li ovšem outfit držet v jednoduchosti, nevinnosti a čistotě, bílá bude rovněž fungovat perfektně. Inspirujte se například známou herečkou Gwyneth Paltrow, která tento trend také ráda nosí.

Embed from Getty Images

Perfektní doplněk k oversized kouskům

Milujete oversized kousky? I pro vás bude řetízkový pásek skvělým parťákem. Pomocí elegantní a moderní verze pásku skvěle vyniknou vaše ženské křivky, a to i přes oversized střih.

Foto: Pinterest, Getty Images

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments