My ženy zkrátka kabelku nedáme z ruky, ať venku panují třicítky ve stínu, nebo se za oknem žení všichni čerti. Ne nadarmo se říká, že kabelka je nejvěrnější společnicí žen a zároveň nepochopitelnou studnou tajemství pro muže. Letošní léto je opravdu tropické, proto se dnes společně zaměříme na nezbytnosti, které ani vám v kabelce nesmí chybět!

Můžete se v horkých dnech spolehnout na svou kabelku?

Léto je nejoblíbenějším obdobím v roce a to letošní se po teplotní stránce opravdu vydařilo. Nebe bez jediného mráčku, spalující sluneční paprsky, osvěžující drinky a čas strávený u vody – takhle nějak si my představujeme ideálně strávené prázdninové měsíce. Ne vždy si ale můžeme dovolit lenošit doma u bazénu, někdy také musíme pracovat – a právě v takových dnech, kdy třeba cestujete do práce metrem, stojíte frontu v obchodě nebo čekáte na vlakové spojení, byste se měli moci spolehnout na svoji kabelku. Pojďme si tedy říci, co by vaše módní kamarádka měla ukrývat!

Letní must have: máte všechno?!

I když si možná vysoké teploty užíváte, vaše vlasy i pleť to možná vidí jinak. Proto jsme pro vás sepsali seznam věcí, které by každá žena během léta měla nosit v kabelce a co by tak měla mít kdykoli po ruce. Tak schválně – máte z našeho seznamu všechno?!

1. Deodorant

Určitě se shodneme na tom, že není zrovna příjemné, když třeba cestujete hromadnou dopravou, mačkáte se v dopravním prostředku plném lidí, člověk před vámi zvedne ruku a vás udeří do nosu opravdu nevábný zápach linoucí se z jeho podpaží. Fuj. A co teprve, když si něco podobného někdo jiný pomyslí o vás, to už je úplný faux pas! V horkých dnech se zkrátka potíme všichni bez rozdílu, proto je potřeba mít po ruce deodorant a takovým trapným okamžikům předcházet.

2. Balzám na rty

Stejně jako jsme zmiňovali, že v létě trpí vlasy i pokožka, měli bychom ještě dodat, že stejně náchylné na vliv počasí jsou i rty. Na rtech je velice jemná kůže, která trpí v létě i v zimě a my ji musíme chránit. Pokud nejste zvyklé používat jelení lůj, případně jakýkoli balzám na rty, v tomto období se to zkuste naučit. Doporučujeme pořídit si balzám, který obsahuje UV faktor, jež rty ochrání před slunečními paprsky. Uvidíte, že vaše pusinka bude spokojenější!

3. Pleťový sprej

Tentokrát nemáme na mysli žádnou voňavku ani parfém, ale tzv. pleťovou mlhu, kterou si stříknete na obličej a tím se příjemně osvěžíte. V horkých dnech je tahle věcička jednoduše nutnost, jen si představte, jak se vám obličej topí ve vlastní šťávě, vlivem sluníčka začínáte rudnout a pak si ulevíte osvěžující mlhou, která pleť nejen osvěží, ale zároveň i hydratuje. Některé spreje mají navíc schopnost zafixovat vámi nanesený make-up, což je takový příjemný bonus navíc.

Foto: Pinteres.com, Pixabay.com, Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments