Overaly se v poslední době těší stále větší oblibě. Jsou nesmírně pohodlné a zároveň velmi trendy, takže se vlastně ani není čemu divit, že si získávají pozornost stále většího počtu žen. Dokážou si okolo prstu omotat i vás?

Overaly unosíte prakticky všude

Nespornou výhodou oblíbených overalů je skutečnost, že díky nim v podstatě vůbec nemusíte řešit, jestli k sobě vámi zvolené kousky vůbec ladí. Overal totiž v sobě kombinuje jak horní, tak i spodní díl, takže jste díky němu oblečená od hlavy až k patě a o víc se nemusíte starat.

Dalším plusem je fakt, že se dají overaly nosit prakticky úplně všude, stačí si jen vybrat z více než pestré nabídky. Zatímco elegantní overal se hodí třeba na romantickou schůzku, ležérní overal s květinovým potiskem unosíte na party s přáteli a jednoduchý overal vyrobený z příjemného materiálu si můžete vzít klidně i do postele místo pyžama.

Elegantní overaly

Pokud hledáte zajímavý a zároveň vkusný outfit, ve kterém byste si vyrazila třeba na pracovní pohovor nebo na důležitou schůzku, pak je elegantní overal přesně to, co nutně potřebujete. Velmi pěkně a elegantně vypadají overaly laděné do tmavých barev, ke kterým si stačí vzít třeba zlaté doplňky a perfektní look je rázem na světě.

Letní overaly

Žádné ženě by na léto neměl chybět letní overal, který poznáte buď podle veselých barev, nebo podle nějakého letního motivu či potisku. S tímto parťákem pak můžete vyrazit na párty u vody, projít se se svou drahou polovičkou ruku v ruce po pláži nebo si jen tak o samotě nerušeně vypít drink na terásce nějaké malebné restaurace.

Volnočasové overaly

Jestliže jste už někdy měla overal na sobě, pak mi jistě dáte za pravdu, že existuje jen málo pohodlnější kousků. Overal je zkrátka synonymem neskutečného komfortu. Když nevíte, co si vzít na sebe zrovna ve chvíli, kdy nemáte v plánu celý den vystrčit paty z domu, ale naopak se chcete Jen tak poflakovat nebo lenošit u svého oblíbeného seriálu, pak je volnočasový overal vaše pravá volba. Pohodlí je zaručeno!

Overaly na spaní

Zatímco některým ženám je v podstatě úplně jedno, jak a v čem každý večer ulehnou do postele, jiné si svůj noční úbor pečlivě vybírají, protože jim záleží nejen na pohodlí, ale i na přitažlivém designu. Pakliže ani vám není jedno, v čem chodíte spát, můžete vyzkoušet pohodlí overalu, který hrdě zastoupí noční košili nebo klasické pyžamo.

Foto: H&M.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze