Leopardí vzor je bezesporu jedním z nejvýraznějších a nejoblíbenějších vzorů vůbec, který se v hojné míře neobjevuje jen letos na podzim, ale vídat jej můžeme i kdykoli během roku. Co se zvířecích vzorů a motivů týče, ne každý jim přišel na chuť. Chcete poradit, jak leopardí vzor nosit s vkusem a grácií? V tom případě určitě čtěte dál!

Leopradí vzor je trendy neustále

I když mnoho z nás leopardímu vzoru dokonale podlehlo, důležité je zmínit jeden fakt: musí se umět nosit. Uchopíte-li tento trend za špatný konec, nebudete si po ulici vykračovat hrdě jako svůdná šelma, ale spíše jako lacině působící šelmička, která se ve světě módy tak nějak ztrácí. Naštěstí před sebou máte náš dnešní článek, ve kterém vám s nošením leopardího vzoru poradíme a doporučíme ty nejlepší kousky!

zamilovali-jste-si-leopardi-vzor-poradime-jak-ho-nosit-stylove-01
zamilovali-jste-si-leopardi-vzor-poradime-jak-ho-nosit-stylove-02

Nic se nemá přehánět

Tohle známé rčení, si prosím, pečlivě vryjte do paměti, protože dojde-li na oblečení inspirované leopardím vzorem, platí naprosto dokonale. Chcete-li tento trend nosit, musíte na to jít pěkně zlehka. Platí pravidlo, že když už leopardí kousek, tak pouze jeden.

Můžete vsadit na cokoli – leopardí kozačky, tričko, mikinu nebo třeba sako, nikdy však nekombinujte dva leopardy společně. Umíte si představit, jak byste vypadali, pokud byste byli od hlavy až k patě jeden velký leopard? Ne, opravdu by to nepůsobilo šik, jako spíše komicky. A to určitě nechcete.

zamilovali-jste-si-leopardi-vzor-poradime-jak-ho-nosit-stylove-03
zamilovali-jste-si-leopardi-vzor-poradime-jak-ho-nosit-stylove-04

Pozor si dejte na postavu

Pár slov bychom určitě měli věnovat i důležitosti vybírat leopardí kousky s ohledem na vaší postavu. Ne všichni si totiž můžeme dovolit nosit všechno, samozřejmě to platí pouze v případě, kdy si nechcete uříznout ostudu.

Ženy s postavou typu jablko by se ve svém vlastním zájmu měly vyhnout upnutým kouskům zdobeným leopardím vzorem, příliš by jim nelichotil. Ženy s postavou ve tvaru hrušky zase nebudou slušet leopardí sukně, které by jen zbytečně upoutaly pozornost na jejich kypré boky.

Nosí se všude!

Leopardí vzor se nosí všude, stačí si jen vybrat. I my pro vás špetku inspirace máme, tak se podívejte, jaký kousek by se líbil zrovna vám.

Leopardí botičky

Dokážou oživit prakticky jakýkoli outfit, nejlépe vyniknou buď s krátkou sukní nebo se slim džínami.

Leopardí kalhoty

Musí se umět nosit, ale pokud to dokážete, vytvoříte takový outfit, ze kterého všem okolo vás klesne brada obdivem k zemi.

zamilovali-jste-si-leopardi-vzor-poradime-jak-ho-nosit-stylove-01
zamilovali-jste-si-leopardi-vzor-poradime-jak-ho-nosit-stylove-05

Leopardí kabát

Leopardí kabát je už jakási klasika, která může mít mnoho podob – od lehčích kabátků až po ty těžké a super hřejivé, které jsou perfektní do chladných dní.

zamilovali-jste-si-leopardi-vzor-poradime-jak-ho-nosit-stylove-03
zamilovali-jste-si-leopardi-vzor-poradime-jak-ho-nosit-stylove-02

Foto: Pinterest, ASOS.

Načítání...

Diskuze