Zamilovali jsme si: pohodové sneakers na platformě

Naučily jsme se nosit tenisky, ale často nám chybí podpatky, které by nám dodaly pár centimetrů navíc a hlavně trochu více sebevědomí. Kéž by existovaly boty, které by byly tenisky, ale zároveň měly podpatek … Počkat … ony existují! Sneakers on platform! 

Podpatky & tenisky v jednom

Sneaker, Sneakers nebo také platform sneakers (tenisky na platformě) zažívají v letošním roce svůj velký boom. Jde o naprosto unikátní kousek, který si jistě zamilujete stejně jako my. Zkombinovat sportovní tenisky s podpatkem, který vás udělá vyšší, je výhra ve všech směrech. A co víc. Platformový podpatek v podobě sneaker platforms vám zaručí pohodlí i v tom nejnepřístupnějším terénu.

[easy-image-collage id=19251]

K elegantnímu outfitu

Už jste zkoušely sladit sneakers na platformě s elegantním „office“ outfitem? Pokud ne, rozhodně doporučujeme tuto kombinaci vyzkoušet. Pokud máte sneakers bez výraznějších detailů, nic vám v tom nebrání. Tato kombinace vám dodá nezaměnitelný šmrnc. Díky netradiční obuvi doslova rozbijete strohý a uhlazený kancelářský outfit.

Tip: Sneakers skvěle padnou ke kožen(kov)é bundě v totožné barvě. Pokud si navíc pořídíte sneakersky v neutrálním tónu, zkuste si je vzít i k dlouhému kabátu, vytvoříte tím originální elegantně svěží outfit.

Ideální parťák na podzim / zimu

Sneakers jsou vyšší, než obyčejné tenisky. Často sahají až nad kotníky a jsou tedy o poznání teplejší. To z nich dělá ideální parťáky na chladnější roční období, jako je podzim a zima. O důvod víc, proč si podobné boty pořídit!

Foto: Unsplash.com, Pinterest, Asos.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.