Stále více plnoštíhlých žen si uvědomuje, že jejich plnější proporce rozhodně nemusí být na škodu. Ne všechny máme postavu modelky, ale mnohem důležitější nežli dokonalé míry je skutečnost, zda se svými proporcemi umíte pracovat. Pokud máte svoji postavu v malíčku, pak je totiž úplně jedno, “že je vás trochu více”.

Základní pravidla pro plnoštíhlé ženy

Nebojte se ukázat trochu více “masa a kostí” a rozhodně se za své tělo nestyďte. Osvojte si základní pravidla plnoštíhlých žen a věřte, že se rázem budete cítit mnohem lépe ve svém vlastním (plnoštíhlém) těle!

Pravidlo číslo jedna: zamilujte si větší kabelky

Kabelka je neodmyslitelnou součástí žen. Určitě ani vy bez své věrné společnice nedáte ani ránu, je mi to jasné. Pokud jde o kabelky, první rada je úplně jednoduchá: vybírejte si větší modely. Pokud si totiž vezmete maličkou kabelčičku, budete působit větší, nežli ve skutečnosti jste. I když se za své míry nestydíte, určitě není vaším cílem vypadat ještě mohutnější, co myslíte?

Pravidlo číslo dva: nebojte se ukázat pas

Plnoštíhlé ženy moc dobře vědí, že jednou z nejproblematičtějších partií je bříško. Právě tady se totiž tuk ukládá nejvíce a drží se zde zuby nehty, neřád jeden. I proto mnoho žen plnějších tvarů nosí halenky, topy a tílka, která jsou volná a beztvará. Není to ale škoda? Jděte na to úplně jinak a nebojte se ukázat pas – výrazné pásky by ve vašem šatníku měly mít své čestné místo!

Pravidlo číslo tři: nezavrhujte pestré barvy a veselé vzory

A jsme u dalšího poměrně častého nešvaru: plnoštíhlé ženy se bojí nosit pestré barvy, natož pak výrazné vzory. Místo toho se schovávají do černé, nebo nějaké jiné nejlépe tmavé barvy. Jasně, ono se říká, že černá zeštíhluje, ale opravdu ji nemusíte nosit pořád. Pusťte proto do své šatní skříně také jiné barvy, veselé, pestré a živé. Pokud jde o vzory, ani těch se vzdávat nemusíte, ba naopak!

Pravidlo číslo čtyři: neschovávejte se za větší oblečení

Milé boubelky: také děláte tu věc, že si koupíte minimálně o dvě čísla větší oblečení, nežli jaká je vaše skutečná konfekční velikost? A proč to, proboha, děláte? Myslíte si, že když se schováte za volné oblečení, schováte tak svá kila navíc? Ale jděte! Je to spíše naopak: volné oblečení vám opticky přidá na velikosti, takže pak působíte ještě mohutnější, nežli ve skutečnosti jste. Proto si, moje milé, pamatujte, že oblečení by mělo volně obepínat postavu.

Foto: Pixabay.com, HM, ZOOT.

Načítání...

Diskuze