Zima konečně udeřila v celé své kráse. První sníh, teploty pod nulou a štiplavý mráz: to všechno k nejchladnějšímu období v roce neodmyslitelně patří. Jste na zimu skutečně připravené? Máte po ruce všechny kousky, které bezesporu patří do zimní výbavy?

Nemusíte zimu milovat, i když se mezi námi najdou tací, pro které je právě tohle roční období to nejkrásnější. Pokud ale chcete zimu přežít ve vší parádě, pak byste měly mít vše, bez čeho se během studené zimy neobejdete.

Hřejivý svetr

Obejít se v zimě bez měkoučkého a dokonale hřejivého svetříku? Tak to ani omylem! Minimálně jeden svetr nutně potřebujete, ideálně jich ale mějte hned několik – jeden do práce, druhý na lenošivé dny doma na gauči, další na svařák s kamarádkou, na který zajdete do oblíbeného podniku. Nechte se měkoučkým svetrem pořádně rozmazlovat!

Botičky s kožíškem

Kdy jindy nosit botky s pořádně huňatým a teploučkým kožíškem, nežli právě teď v zimě? Nikdo nemá rád, když ho zebou prsty u nohou a tyhle botičky se postarají o vaše maximální pohodlí.

Trendy parka

Teploučká parka s huňatou kapucí? Tak to už je taková zimní klasika, no ne? Mnoho z nás je miluje, rády je nosíme, cítíme se v nich pohodlně a především – je nám v nich úžasné teplíčko, což je teď v zimě k nezaplacení!

Měkoučká šála

Šála je v zimě nejen skvělým módním doplňkem, ale zároveň (nebo možná především?) je to perfektní parťák, který úžasně zahřeje a postará se o to, že se vám zima ani štiplavý mráz nedostanou za krk. Brrrr!

Foto: Pexels.com, Pinterest.com.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments