Většina z nás dostala pod stromeček mimo jiné i tolik oblíbenou obálku s penězi. Pokud vás povánoční slevy neuchvátily a vy máte peníze pořád schované, poradíme vám, do čeho je investovat, rozhodně nebudete litovat!

Cestování

Milujete poznávání cizích kultur, chutí a přírody? Peníze z Vánoc si schovejte a šetřete na pořádnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat i za spoustu let. Neumíte šetřit a bojíte se, že byste peníze utratili nerozvážně? Jděte na stránky, kde jsou levné pobyty například po české republice a vyrazte na prodloužený víkend. Nebo se inspirujte na Instargramu či Pinterestu. Za krásnou přírodou nebo památkami nemusíte jezdit do zahraničí. I u nás jsou krásná a neobjevená místa, která stojí za to navštívit. Vsadíme se, že je spousta krásných míst, kde jste ještě nebyli!

Kosmetika, kadeřnice či manikúra

Mnoho žen si v dnešní době neumí udělat čas na sebe a raději peníze vloží do potřebnějších věcí, než je žena sama. Přitom je to taková škoda. Pokud je žena opečovávána a cítí se krásná, je dokázáno, že se cítí krásná i uvnitř, rozdává všude kolem sebe pozitivní energii a více si věří. Proč si občas nedopřát trochu péče a nezajít si třeba ke kadeřníkovi nebo na kosmetiku? Neodkládejte to, jak jinak vstoupit do nového roku, než krásnější než doposud?

Masáže a léčivé zábaly

Cítíte se vyčerpaná, a říkáte si, že je teprve leden? Vezměte rodinu, kamarádku, zkrátka kohokoliv a vyrazte na nějaký wellness pobyt, kde si řádně odpočinete. Doporučujeme vyrazit někdy i úplně sama, uspořádáte si myšlenky a vrátíte se odpočatá, plná energie a s chutí do života. Detox od lidí po Vánočních návštěvách si zaslouží každý. Snažte se využít tohoto odpočinku alespoň 4x za rok. Věřte, že práce vám půjde lépe od ruky, budete šťastnější a energičtější. Do péče o sebe se extra vyplatí investovat!

Lekce jógy či permanentka do fitka

Dlouho se přemlouváte k nějakému pohybu a pozorujete na svém těle změny a nežádoucí výsledky vaší neaktivity? Zakupte si permanentku do fitness centra. Pokud máte silnou vůli, určitě cvičte doma, ale pokud se k tomu doma nepřinutíte, zaplaťte si fitness centrum. Když už ho budete mít zaplacené, proč tam nechodit? Nebo si zaplaťte lekce cvičení, které vás zajímá. Může to být například power jóga, pilates nebo box. Tato cvičení jsou zaměřené i na mysl, proto jej doporučujeme. Je to takové dva v jednom.

Kurz vaření, malování nebo meditace?

Vždy jste se chtěla v něčem zdokonalit, nebo se něčemu novému přiučit, ale nemáte kolem sebe nikoho, kdo by vás to naučil? Zaplaťte si kurzy, které jsou pro vás jako stvořené. Nemějte strach, že byste se cítili hloupě, když nebudete nic umět. Kurzy jsou od toho, aby vás to naučili, proto směle do toho, nikdy není pozdě se něco naučit.

Foto: Unsplah.com.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Visitor Rating: 5 Stars