Whoopi Goldberg navrhla oblečení bez velikostního omezení

Americká herečka, komička, zpěvačka, scénáristka, držitelka Oscara, Grammy, Emmy a Zlatého glóbu a nově také módní návrhářka? Whoopi Goldberg se ve světě tedy rozhodně neztratí. Nikdy se nebála být sama sebou a své nedostatky brala jako své přednosti. Nyní navrhla kolekci bez velikostního omezení, aby se každá žena cítila svá.

Úkol zní jasně: oblečená během minuty

Whoopi nemá ráda dlouhé vystávání před skříní, aby vybrala oblečení, které by skrylo její nedostatky a naopak vyzdvihlo její přednosti. Hlavním úkolem kolekce Dugbee tedy bylo navrhnout oblečení, které perfektně padne a střih bude lichotící každé postavě, bez ohledu na velikost. Herečka se soustředila na univerzální stylové kousky, které se hodí téměř na každou příležitost od pracovní schůzky po večeři s přáteli.

https://www.instagram.com/p/Bxhw-JOg8se/

Kolekce plná originálních kousků

Velkou část kolekce tvoří oversized kousky, které jsou neuvěřitelně pohodlné. Mimo to také kousky, které se přizpůsobí častým změnám vašeho těla. Whoopi Goldberg totiž trpí na váhové výkyvy a tak ví, jaké to je, přizpůsobovat šatník každému kilu navíc.

Dugbee by Whoopi Goldberg

Whoopi nikdy nebyla štíhlou modelkou z časopisu Vogue. Ale cit pro módu rozhodně nezapře. V úvodní kolekci Dugbee najdete oblečení vhodné pro všechny věkové kategorie. Podle herečky je totiž móda nestárnoucí a nadčasová. Tomu se snažila přizpůsobit i navržené oblečení. Co myslíte, podaří se Whoopi Goldberg prorazit v módě?

https://www.instagram.com/p/Bw7I3sCgbyp/

Foto: Instagram.com/whoopigoldberg/, Dugbee.com.