Pro dnešní den jsem zvolila poněkud netradiční článek. Všechny milujeme kabelky, rády nakupujeme nové a nové, i když už žádné další nepotřebujeme (a víme to moc dobře). Nicméně, co v těch kabelkách vůbec máme?

Třeba já, já mám v kabelce opravdu binec. Je to hanba, musím se přiznat. Každý týden vyhazuju papírky od žvýkaček, kapesníky, vysypávám drobky ze svačin a obědů, které se jsem si ve spěchu natlačila do školy. Nemluvě o tom, že věci si z kabelek pravidelně přendávám z jedné do druhé a pak nevím, co ve které mám. Stává se mi pak, že tam mi chybí občanka, tuhle nemám ISIC kartu, v zimě mi teče z nosu, protože kapesníčky jsem měla den předtím v jiné tašce, apod. Chaos.

Co však nosím pokaždé? Mobil, peněženku, klíče, balzám na rty (pro jistotu v každé kabelce jeden), sluchátka a žvýkačky. Jak jste na tom vy, co vám nikdy nesmí chybět? Máte kabelku těžkou až k praknutí? Já teda jo, hlavně, když jedu do školy, mám tam pití, jídlo, ipad, sešit, atd… Na co pak posilovna, no ne?

Nakoukněte do kabelek blogerkám a ujistěte se, že vše potřebné máte ve své kabelce nachystáno!

 

bag

Andy Torres from stylescrapbook

IMG_7051

Kristina Bazan from Kayture

image-15-1024x682

Raspberry Rouge

Whats in my bagLQ

Whats-In-My-Bag21 tumblr_mfcq62A5Qr1r9v07zo1_1280

Vaše Franche

Načítání...

Diskuze

4 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Franche, tvoje články čtu moc ráda, máš i svůj blog? ráda bych si ho pročetla :-)… Já mám asi největší problém se sluchátkama, protože je prostě vždycky mám v jiné kabelce a když si člověk většinou ráno a ve spěchu přendavá věci z jedné kabelky do druhé, tak vždycky na něco zapomene. U mě to jsou zpravidla ty sluchátka, ale víc než jedny bohužel nemam, hodily by se mi do každý kabelky jiný xDD

Ahoj,
jsem moc ráda, že se články líbí 🙂 svůj blog mám, tady máš odkaz:)

http://franchemeetsfashion.blogspot.cz/

Brala bych hned všechny kabelky i všechny obsahy kabelek z těch obrázků =D