Ať se přihlásí ten, kdo má radost z ponožek pod vánočním stromečkem… Inu, moc nás asi nebude že? Našli se však tací, kteří v ponožkách našli skvělý nápad, jak udělat z módního propadáku naopak trend, kterému nechybí špetka humoru. Ponožky we are ferdinand.

We are ferdinand

“Ferdinand je nositelem vzácných hodnot, je elegance skloubená se špetkou rebelství, je veselost, radost a úsměv na tváři předávající přes ponožky, které nejlépe vyniknou při lehce povytažených kalhotách.”

Tak zní motto této značky. A podle nás je to zároveň také přesná charakteristika těchto ponožek. Ponožky we are ferdinand si zamilujete, dodají vám styl, které vaše nohy nutně potřebují.

We are ferdinand: nevšední stylové ponožky 5

Podporujeme české výrobky

Při pohledu na tyto nápadité ponožky je každému jasné, že we are ferdinand mají silný potenciál. Pokud jste stejného názoru, třešničkou na dortu pro vás bude, že ponožky jsou české výroby!

Nejen, že jsou ponožky vyráběné v České republice a na jejich vývoji pracují čeští zaměstnanci, ponožky jsou také vyráběny z českého materiálu. Buďme pyšní na naši republiku i na naše ponožky od we are ferdinand.

Vaše nohy budou jako v bavlnce

Zapomeňte na nekvalitní materiály, kvůli kterým se vám zapaří nohy. Vaše chodidla si zaslouží rozmazlovat a cítit se jako v bavlnce. Právě proto jsou ponožky od we are ferdinand vyráběné z 80% česané bavlny. Dalších 15% polyamidu zvyšuje odolnost paty a špičky před obnošením, díky čemuž budou vaše ponožky vypadat mnohem déle jako nové. Zbylých 5% tvoří elastan, který vám umožní snadné obouvání a přizpůsobí se každé noze.

picmonkey-collage

Praktické a tak originální

Přesně takové jsou tyto hravé ponožky. Při objednání ponožek vás čeká příjemné překvapení. Nepřijde vám obyčejný balíček a v něm obyčejné ponožky. Přijde vám luxusní krabička, která vás přesvědčí o tom, že na přírodě záleží.

V krabičce jsou ponožky krásně srovnané a sepnuté stylovým háčkem. Už při rozbalování balíčku, který vám zpravidla dojde do druhého dne od objednání, vám bude jasné, že nejde o pouhé ponožky, jde o módní záležitost, se kterou se budete chtít pochlubit celému světu!

PS. Pro fajnovou inspiraci v „nejen ponožkové módě“ doporučujeme tuhle značku sledovat na facebooku nebo na instagramu 😉

Foto: Weareferdinand.cz.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments