Vyzkoušené triky, jak zazářit s letním outfitem, i když máte pár kilo navíc

Léto a období dovolených je v plném proudu. Tak si užívejte s plnou parádou a stylovým šatníkem. Připravili jsme pro vás letní módní doplňky, které budou nejvíce slušet plus size kráskám! Nebojte se vyčnívat z davu.

Jedinečné sluneční brýle jsou vaším must have kouskem

Moc dobře vás známe. Často sázíte na jistotu. Ráda vybíráte oblečení s nadčasovým střihem, ale s barvami v usedlém tónu, takže ve výsledku získáte pohodlný outfit, který sice neurazí, ale ani nenadchne. Možná na sebe nechcete příliš upozornit, možná jste trochu nejistá se svými kily navíc. Rozumíme Vám. Důležité je najít správný balanc a nosit to, v čem se cítíte pohodlně a svá. A chcete-li přece jenom svůj look trochu osvěžit a opepřit, vsaďte na stylové sluneční brýle. Sluneční brýle jsou letním must-have kouskem.

Nevýrazný outfit si zaslouží výrazné brýle. Nebojte se masivních obroučků ani třpytivých detailů. Získáte tak působivý kontrast, který bude perfektně fungovat s konzervativnějším oblečením.

Romantická a něžná jedině v čelence

Je krásný letní večer a vy se chystáte na romantickou večeři spojenou s noční procházkou? To si zaručeně zaslouží romantický outfit, který atmosféru celého večera jen podtrhne. Něžné čelenky vám budou nadmíru slušet. Zjemní váš celkový outfit a upozorní na ženské zbraně v oblasti obličeje. Buďte za princeznu a užijte si to!

Pletené prvky jsou pro vás jako dělané

Kovovým prvkům se v létě raději vyhněte. Působí příliš tvrdě a celkovému dojmu by spíše uškodily. Vsaďte raději na něco přirozenějšího, co je v souladu s přírodou. Ideální jsou například pletené módní doplňky. Ať už zvolíte slaměný klobouk nebo pletenou malou kabelku, ani s jedním nešlápnete vedle.

Tip: A teď pro vás máme tajemství! Všechny naše tři tipy na módní doplňky pro plus size krásky se dají skvěle zkombinovat. A máte outfit, se kterým prožijete celé léto! Třešničkou na dortu je, že krásně podtrhne vaše opálení. Užívejte si to!


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.