Vyzkoušejte sladký peeling na suché rty

Suché rty rozhodně nejsou nic příjemného. Negativní vliv na ně má nejen suchý vzduch nebo nedostatek hydratace, ale také sluneční záření. Suché rty nejenže nevypadají ani trochu pěkně (ba spíše naopak), ale umí být i nepříjemně bolestivé.

Proti suchým rtům se lze bránit. Jak? Inu třeba tím, že budete dodržovat pitný režim. Pomoci ale může také peeling – a ideálně pořádně sladký, ať to stojí za co. Co myslíte? Vyzkoušíte ho taky?

Proč peeling na rty? Není to zbytečnost?

Nádherné rty, doslova k nakousnutí, po kterých muži touží a chtějí je políbit – přiznejte si upřímně, milé dámy, která z vás by něco takového nechtěla. I o rty, stejně jako třeba o vlasy, pleť nebo kteroukoli jinou část těla, je potřeba se svědomitě starat.

Naštěstí existuje peeling a to nejen peeling na tělo, ale také peeling na rty. A ne, rozhodně to není zbytečnost. Peeling rty úžasně prokrví, promasíruje a vaše pusinka pak díky němu bude hebká, jemná a prokrvená. A to za co stojí, nemyslíte? A navíc je to sladká bomba, tomu se přece nebudete dobrovolně bránit!

Připravte si slaďoučký peeling na rty

Proč chodit do obchodu, když si peeling na rty můžete vyrobit doma? Suroviny potřebné na jeho výrobu má většina z nás doma vždycky po ruce. Potřebujete totiž jen cukr a med. A to je všechno, z těchto dvou ingrediencí budeme společně kouzlit!

Smíchejte trochu medu s cukrem, ideálně třeba třtinovým, ať nemáte výčitky svědomí, když se neudržíte a trochu si na něm smlsnete. Poté naneste na rty a proveďte několik krouživých pohybů. Můžete buď prstem, nebo použijte třeba kartáček na zuby. Pak už jen stačí opláchnout – nebo olíznout, jak chcete!

Jak často peeling rtů provádět?

Klidně tak často, jak dostanete chuť na tuhle sladkou dobrotu. Nemusíte to ale přehánět, bohatě postačí, když peeling rtů provedete třeba 2x do týdne, i tak málo stačí, aby byla vaše pusinka doslova k zulíbání.

Foto: Pexels.com.


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.