Vánoce jsou tím nejlepším svátkem, kdy můžete ukázat svůj osobitý styl a smysl pro kreativitu. Ať už se chystáte ke stromečku, na vánoční večírek nebo na Silvestra, je vždy důležité se řádně připravit. Stejně jako si připravujeme účes či makeup, je dobré myslet i na manikúru. A proč si rovnou nevytvořit vánoční manikúru, která každého oslní? Pojďte se inspirovat.

Červený podklad se sněhovou vločkou

Ačkoliv mnozí z nás zažívají spíše Vánoce na blátě, sněhová vločka je přesto pořád symbolem Vánoc. Je to také nejsnazší vzor, který si můžete vytvořit, pokud chcete manikúru s vánoční tématikou. Červené nehty jsou navíc velmi smyslné a sexy. Stačí si pouze nalakovat nehty červeným lakem a potom si bílým lakem vytvořit na nehtech sněhové vločky. Fantazii se meze nekladou.

Červený lak s dárkovou stuhou

Máte červený lak se třpytkami? Pokud ne, rozhodně si jej pořiďte, jelikož třpytky k Vánocům rozhodně patří! Stejně jako se sněhovou vločkou, udělejte pár tahů bílým lakem a vytvořte tak na nehtu vzor zabaleného dárku se stuhou. Je to velmi jednoduché a zároveň tematické.

Zelený lak se vzorem

Velice zajímavě vypadá zelený lak se vzorem stromečku nebo vločky. Je to opět velmi jednoduché a na stejném principu. Jedním tahem vytvořte na podkladovém laku požadovaný vzor. Nikdy nezapomínejte malovat až tehdy, kdy je podkladový lak pořádně zaschlý.

Pro zručnější postavičky

Pokud si troufnete na něco těžšího, doporučujeme vyzkoušet vánoční postavičky, zvířata nebo například světýlka. Vždy počkejte až uschne podkladový lak a poté přidávejte další barvy. Pokud jste ráda, že si dokážete nalakovat nehty jedním lakem, vyzkoušejte speciální razítka, kterými natisknete na nehet jakýkoliv vzor si vyberete. Je to jednoduché a vypadá to opravdu hezky. Je důležité být trpělivá, jelikož schnutí laku většinou ovlivnit nejde. Proto si vytvářejte manikúru, když máte dostatek času. Je to skvělé na relaxování, a navíc si tak užijete čas sama pro sebe.

Foto: Unsplash.com, Pinterest.com.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments