Mobilní telefony už dávno nejsou jen prostředkem k telefonování a posílání sms zpráv. Staly se z nich naši nepostradatelní pomocníci a parťáci, který nás doprovází i na toalety a do sprchy. Nedokážeme si bez nich představit naše životy a máme k nim vazbu jako bychom k sobě byli připoutaní pupeční šňůrou. A vzhledem k tomu, že milujeme módu, je důležité, aby také náš mobilní parťák vypadal k světu.

Dokonalý design

Téměř všechny společnosti, které svou budoucnost vsadily na výrobu mobilních telefonů, moc dobře vědí, že dokonalý design je klíčem k úspěchu. Samozřejmě jsou důležité také technické parametry, které od současných “chytrých” telefonů očekáváme, ale pro nás módní maniaky je design opravdu důležitý aspekt. Technické parametry navíc na první pohled nezaujmou – je to právě design mobilního telefonu, který upoutá naši pozornost.

Šperky pro mobil

Stejně jako rozmazlujete sami sebe, rozmazlujte i někoho, kdo vás doprovází vašim životem. Na trhu můžete zakoupit nespočet “šperků” pro mobilní telefony. Pokud ovšem vlastníte kousek, který je škoda schovávat pod pouzdra, držte se pravidla “málo je někdy více”. Postačí vám průhledný silikonový obal, který vašeho miláčka ochrání před poškozením a samozřejmě tvrzené sklo (ruku na srdce, kolikrát vám už váš parťák spadl na zem?).

Maličkosti, které potěší

Mrkněte se na internet na různé přívěsky na mobil, např. v podobě Eiffelovy věže, začátečního písmene vašeho jména, nebo loga vaší oblíbené luxusní značky a mějte tak své vzpomínky stále při sobě. Výše zmíněné drobnosti se dnes vyrábí i jako doplňky resp. přívěsky k mobilním telefonům. Je to trendy a zaručeně vám podobný přívěsek udělá radost!

Nespočet typů za málo peněz

V e-shopech a kamenných obchodech tyto doplňky pro mobilní telefony objevíte od 300 Kč. Naopak do 300 Kč tyto kousky koupíte na Ebay nebo Aliexpress, kde je přeci jen širší výběr. Inspirovat jak vyšperkovat vašeho mobilního partnera můžete třeba na Pinterestu, nebo Instagramu.

Co na to říkáte, také jste závisláci na mobilu?

Foto: Pinterest.

Načítání...

Diskuze