Podzim je v plném proudu, proto je právě teď ten nejlepší čas blýsknout se v některém z letošních trendů. Ukažte svému okolí, že s módou držíte krok a udělejte dojem se slušivým módním outfitem.

A jaké trendy že jsou teď na podzim nejvíce šik? Letošní podzim patří nejen sportovním prvkům, ale je otevřený i výrazným potiskům nebo nepřehlédnutelným barvičkám!

Dopřejte si pohodlí ve sportovním stylu

Podzim je nakloněn sportovnímu stylu, což určitě ocení ty z vás, které si rády dopřáváte pohodlí. Pokud vám sportovní prvky nevadí a běžně se vyskytují ve vaší šatní skříni, nyní je můžete s klidným svědomím pořádně provětrat.

Dopřejte si pohodlí a zároveň buďte trendy. Noste například obyčejné černé legíny nebo legíny s průstřihy se síťovinou. Nebraňte se ani pohodlné mikině nebo teplákům.

Nebojte se výrazného potisku na oblečení

Podzimní měsíce fandí všemu, co je výrazné a viditelné. Podzim je obdobím, kdy je často sychravo, proto se nebojte zazářit v oblečení, kterému bude jasně dominovat nějaký pěkný výrazný potisk.

Ten se přitom může objevit na ledasčem od triček a mikin, přes bundy a vesty až po kabelky a doplňky. Nebojte se být vidět!

Zamilujte se do kožených prvků

Jestli vám letos na podzim něco nesmí chybět, pak jsou to kožené prvky – nebo levnější koženkové, to dá rozum. I tento trend je totiž právě teď na podzim nejvíce v kurzu, proto nic nezkazíte, když si nějaký ten pěkný kousek pořídíte a pořádně ho unosíte.

A co nosit? Klasikou nadále zůstávají trendy kožené bundy a křiváci, s těmi nikdy nic nezkazíte. Kdo si troufne, může nosit kožené kalhoty. Na eleganci a šarmu pravé dámy vám neubere ani kožená sukně.

Oblékněte se do nepřehlédnutelných barev

Podzim je plný barev a to nejen v přírodě, ale také ve vašem šatníku. Proto se barviček určitě nebojte a klidně spolu kombinujte i výraznější odstíny, díky kterým budete k nepřehlédnutí.

Noste třeba červenou, oranžovou nebo žlutou – to jsou krásné barvy, které se k tomuto období skvěle hodí. Vsadit můžete i na fialovou nebo modrou či růžovou.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments