Ne vždy máme náladu a především čas, abychom vytvořily dokonalý účes. Ačkoli je pravda, že složité účesy vypadají na pohled velice atraktivně, jejich vytvoření si zpravidla žádá spoustu času, kterého ne vždy máme na rozdávání. Pro případy, kdy se vám nebude chtít trávit dlouhé minuty v koupelně, máme zajímavé tipy, jak můžete svému účesu dodat úplně jiný rozměr.

Jak oživit i obyčejný účes? Jde to snadno!

Snad každé ženě se někdy stalo, že po ránu neměla náladu stát minuty před zrcadlem a složitě si na hlavě vytvářet náročné kreace. Nebo jste třeba zaspaly a časový skluz vám jednoduše neumožnil, abyste nad tvorbou svého účesu strávily věčnost. Tehdy přichází na řadu obyčejné a především rychlé účesy, které vás v takovou chvíli zachrání.

Aby účes nevypadal nudně a nezajímavě, můžete jej oživit za pomoci šikovných doplňků, které mu dodají zajímavý šmrnc. Během krátké chvíle tak můžete vykouzlit vkusné účesy, aniž byste si kvůli nim musely nařídit budík minimálně o půl hodiny dříve než je potřeba.

(Ne)obyčejná čelenka

Jako malé holky jsme je chtěly nosit všechny. Často jsme se předháněly, která z nás jí bude mít zajímavější, zdobenější, barevnější a nápadnější. O čem je řeč? Jasně, o klasické čelence, kterou jste určitě měly i vy. A rozhodně ne jen jednu!

Pokud si myslíte, že jste z éry čelenek již vyrostly, pletete se. Stačí jen vyměnit obyčejné plastové čelenky hrající všemi barvami za vkusné zdobené kousky, které ve vlasech budou vypadat opravdu krásně. Dnes si můžete pořídit čelenky zdobené kamínky, laděné do metalických odstínů, stejně tak i čelenky s perličkami nebo ostny. Stačí si jen vybrat!

(Ne)zajímavá gumička

Pokud vás tlačí čas a chcete si vytvořit co nejrychlejší účes, není nic jednoduššího, nežli sáhnout po gumičce a vlasy stáhnout do culíku nebo do drdolu. Klasický culík je sice jistota, ale co si budeme nalhávat – na pohled není kdovíjak zajímavý.

Pokud budete chtít oživit obyčejný culík, stačí vám k tomu nějaká pěkná gumička. I v tomto sortimentu je v dnešní době opravdu z čeho vybírat. Gumičky jsou totiž často zdobené nejrůznějšími ozdůbkami, které z obyčejného culíku udělají něco úplně neobyčejného. Velmi pěkně vypadají gumičky s kovem v podobě kroužků, do kterých vlasy po zagumičkování jednoduše zacvaknete. O takovém culíku už nikdo nebude moci říct, že je nudný.

vykouzlete-zajimavy-uces-za-3-2-1-16
vykouzlete-zajimavy-uces-za-3-2-1-07

(Ne)rozkvetlé květiny

Na první pohled obyčejný účes můžete oživit květinami. Květiny ve vlasech jsou trendem poslední doby, který určitě neunikl ani vaší pozornosti. Květiny si můžete do vlasů připnout buď na sponkách, velmi oblíbené jsou také květinové věnce. Záleží jen na vás, jaký doplněk posetý květy si vyberete. Květinové čelenky i pásky, které hravě oživí nudný drdol, seženete v mnoha provedeních.

Foto: Pixabay.com, Pinterest.com, Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze