Vychytejte srpnové trendy ze zahraničí

Přestože srpen pomaličku končí, zahraniční hvězdy a módní ikony nám přinášejí spoustu nových trendů, které jistě stihnete toto léto unosit. Většina z následujících trendů bude aktuální až do poloviny září, takže je bez obav unosíte.

Culottes kalhoty

Tyto extrémně pohodlné kalhoty jsou největším trendem tohoto roku. Každá správná milovnice módy by je ve svém šatníku rozhodně měla mít.

Jsou to kalhoty zvonového střihu. Dalo by se je považovat za kalhoty v midi délce. Můžete si je pořídit v jakémkoliv obchodě, opravdu jsou všude. Na barvě ani vzoru nezáleží, budou vám slušet v jakémkoliv provedení. Díky jejich střihu jsou velmi pohodlné a na léto opravdu ideální.

Mix vzorů a materiálů

Proužky, puntíky, zvířecí vzory, květiny a vše dohromady? Ano, může to znít jako chaos, ale výsledek může být opravdu jiný. Zkuste se vyhnout stereotypu a trochu zaexperimentovat. Nebojte si vzít šaty, které mají jednu půlku květovanou a druhou proužkovanou. Nebo košili, která má jednu půlku modrou a druhou bílou. Vždyť móda je tak hravá, nebojte se jí.

Proutěné kabelky

Tento trend se nese již druhým rokem a pořád nezeslabuje. Výhodou je, že nemusíte kupovat novou kabelku, ale možná ji vaše babička nebo maminka stále na půdě někde má. Tyto kabelky bývají náchylnější například na mráz nebo na déšť, proto jsou vyloženě letní záležitostí. Ovšem to vůbec nevadí, jelikož k maxi šatům a klobouku vypadají úchvatně.

Puntíky

Puntíky jsou vzorem, který snad nikdy nevyjde z módy. Neustále se vrací. V těchto teplých letních dnech vyzkoušejte kombinaci s denimem. Vezměte si lehoučkou puntíkatou košili a k ní džinovou sukni. Výsledek je úžasný. Nebo vsaďte na pohodlí a pořiďte si maxi šaty poseté miniaturními puntíky. Puntíky jsou retro víc než dost, proto zkuste odolat a zkuste k nim vynechat rudou rtěnku, o kterou si přímo říkají. I bez ní z vás udělají krásku. Zde platí méně je někdy více.

Klasická síťovka

Tato taška není určená pouze pro rybáře nebo pro naše milé babičky či prababičky. Nejenom že je tato taška využitelná jako ekologicky šetrná nákupní taška, ale můžete ji využít i jako plážovou tašku, nebo jako kabelku na běžné nošení. Jen se vždy ujistěte, že vám z ní nic nemůže vyklouznout.

Průhledné kabelky

Stejně jako u síťové tašky musíte dávat pozor na to, co v kabelce máte. Díky její průhlednosti může připoutat nezvané hosty, kteří krásně vidí její obsah a mohlo by je to lákat. Proto některé ženy řeší bezpečnost tak, že si do ní dají malou kabelku, do které se hůře dostává.

Foto: Pinterest, Unsplash.com.


Avatar

terezakapcova

Jak řekla známá filmová postava Carrie Bradshaw: „Mám ráda své peníze tam, kde na ně vidím. Jak mi visí ve skříni.“ Přesně to jsem já. Na módě miluji to, že kousek, sám o sobě, nemusí být vždy zajímavý, ale pokud ho dokážete správně kombinovat, může vzniknout dokonalý outfit!